Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehetek hamburgert az első...

Protocoll12 kérdése:

Ehetek hamburgert az első edzésem elött?

Figyelt kérdés

Na szóval ott kezdődik a történet, hogy tegnap elött iszogattam 1-2 barátommal, és irtózatosan berúgtam, tegnap nap első felében hánytam, magam alatt voltam, második felében meg már szinte csak a hasam fájt , émejegtem, és remegtem,de már jól vagyok. Ugye mivel rosszul voltam, nem birtam megenni szinte semmit, és nagyon éhes lettem igy az éjszaka közepére. Ma reggel szeretnék elmenni , első konditermes edzésemre, de mivel éhes vagyok, beugranék gyors egy hamburgerre, meg fél liter kólára, szabad enni ilyet edzés elött? (Persze nem eszek sokat, csak 1 hamburger és ennyi)

Válaszokat előre is köszi:)



2017. dec. 29. 03:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadnaposan kb kiszáradva egy hambival meg kolával a hasadban megeröltető mozgást végezni a legnagyobb fas zság amit tehetsz.Egyél valami könnyebbet és 1-1,5 órával utána menj folyadékod folyamat pótold és bringázz meg fuss.De te tudod.
2017. dec. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Whitewolf19 ***** válasza:
Szemét kaja és dehidratált állapot. Nem kellene még terem közelébe se menni így... és ha edzeni szeretnél vedd vissza a piálást meg egyél rendesen.
2017. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsore ugysem fogja megszakitani magat..

Igyal sok vizet es nem art konnyebbet enni, bar en is van hogy gyorsat eszek edzes elott, olyat, ami ch-ban gazdag, ez segit hozni az erot a gyakorlatoknal.

2017. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne fogd fel ilyen fanatikusan!
2017. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neha be lehet rugni, felre lehet enni, ki lehet hagyni az edzest, a lenyeg, hogy ezt mertekkel csinald.
2017. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek azt kellene elfogadnod,hogy nem bírod a piát és a következő alkalommal sokkal kevesebb alkoholt kellene fogyasztanod.
2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi skacok a válaszokat!:) Megfogadtam amit mondtatok:)
2017. dec. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!