Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Emlekszel meg, milyen volt a...

Emlekszel meg, milyen volt a legelso napod az edzoteremben?

Figyelt kérdés
Mit ereztel, mikor beleptel, mikor eloszor a kezedbe vetted a sulyt, hogy masokkal egyutt kell edzened? Hany eves vagy? Fiu vagy lany? Hany evesen voltal eloszor?

2017. nov. 22. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan 15 éves voltam. Nekem kellemetlen emlék sajnos. A sulyok nehezek voltak,majdnem olyan nehezek mint én, persze idővel en is es szamomra sulyok is konnyebbek lettek. Olyan erzes volt mintha egy kinzoszobaba mennek onszantambol. A masokkal egyutt edzes az elejen kellemetlen volt mivel talan ugy ereztem hogy nem vagyom odavalo. Par ho ap alatt megszerettem a dolgot es ahogy telt az ido egyre nagyobb onbizalommal mentem be.

20/f

2017. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A sulikba ahová jártam ott volt gyurda,hol jobb (álltalanos) hol rosszabb (közép). Ha azokat nem veszem figyelembe akkor:semmi extra,csupán az ujhely élménye. Azért a suly kézbevetele nem akkora élmény,ahogy tóbbi ember sem. Nem a dzsungelből jöttem,ahol a megmunkált fémet csodának tartják. Egy nehéz vasrúd.

Csapattal,csapatban pedig edzettem más sportágak miatt.

Szóval semmi rendkívüli.

28 voltam.

32/f

2017. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem emelékszem, mert sosem voltam edzőteremben!

26/F, 185cm, 103KG

2017. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb arra az idoszakra. Nagyon szep emlek, ma is joerzes tolt el, mikor meghallom azokat a zeneket, amik abban az idoben mentek. :) Akkoriban regisztraltam fel ide is ebbol kifolyolag, emlekszem corteztol kaptam az elso valaszomat. :) 4 eve volt.
2017. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak most figyelem, amit a masodik irsz. Nem annyit jelent a testepites, hogy a kezedbe veszel egy sulyt, ahogy a foci sem annyit, hogy kergetsz egy labdat. Minek csinalod, ha ennyire nem erzed at?
2017. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

2. Vagyok.

Szerintem testépitéshez nem kell semilyen spirituális körités.

Lemegyek és gyurok,hogy erősebb legyek. Ha nem leng körül a gyurás spiritualitása akkor gyenge maradok?

2017. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

emlékszem rá igen, de nem nagyon fogott meg.

azért járok edzeni hogy erősebb és izmosabb legyek, jobban akarok tetszeni magamnak.

még hosszú út áll előttem, 1 éve és 2 hónapja járok le. Néhány havonta volt 1-1 hét kihagyásom, de amúgy semmi komolyabb szünetem nem volt.

2017. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahol szar dolog kuzdeni, de kepzelj el egy olyan eletet, ahol semmiert nem kell kuzdeni. Eleg unalmas elet lenne egy ido uta. Erre a jelensegre alapszik az is, hogy vannak, akik elvezik azt, hogy szenvednek a szalkasitastol, vagy behanynak a kemeny edzeseken. Tulajdonkepp ez ad erteket az egesz eletnek, hogy nincs minden egy csettintesre.
2017. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!