Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kerek popsi otthon?

Kerek popsi otthon?

Figyelt kérdés
csak otthon csinalom a gyakorlatokat lábszársúlyokkal.4x5 kg tehát lábanként 10 kg.guggolok is,úgy hogy a súlyokat a vállamra teszem.nem rég szültem, ezért nem tudok eljáni edzeni.az lenne a kérdésem,hogy mivel a súlyokat nem tudom fokozatosan növelni mint a teremben ez inkább szálkásít a tömegelés helyett.hogyan tudnék mégis otthon tömeget növelni.(alapból elég vékony vagyok.

2018. jan. 20. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy mindehez hány kcalt kene ennem, és nagyjábol mit?🤔
2018. jan. 20. 13:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak változatok könnyűtől a nehézig. Azt válaszd, amelyikből egyhuzamban legfeljebb 15-öt tudsz megcsinálni.


https://www.youtube.com/watch?v=PMjkfPcHgtY


Tömegeléshez legyél kb. 300 kcal pluszban minden nap, és egyél bőven fehérjét!

2018. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a linket!már egy hónapja csinálom,de az a baj,hogy egyszerűen a maradék zsír is eltűnt a fenekmeről.szóval keményebb és feszesebb lett sokkal,de nem szép kerek!!pesig a gyakorlatokat jól csinalom,mert közben érzem, hogy fáj!lehet többet is kéne ennem?most 1500 kcalt eszem naponta...
2018. jan. 20. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1500 kcal fogyokura meg szoptatas nelkul is... ha nem eszel normalisan, akkor ne csodalkozz, hogy fogysz
2018. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem csodálkozom,csak nem voltam biztos benne,azért írtam ki a kérdést!!!de azt azért még nem árultad el,hogy akkor mennyi lenne az ideális.mondjuk 2000?
2018. jan. 20. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudni. Honnan tudjam hany kilo vagy, milyen magas, mennyit mozogsz, szoptatsz-e, stb stb

De annyi biztos kell, ha nem akarsz fogyni!

2018. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!!!
2018. jan. 20. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:

A labszarsulyaiddal nem sokra mesz, menel elobb menj le edzoterembe, ha erdekel a tema.

Kell normalis edzesterv, ami tobbek kozott, nem csak fenek edzesbol all.


Kell meg megtervezett etrend is.

Ha izmot szeretnel felszedni, ahhoz kaloria pluszban kell lenned, igy ertelem szeruen jonni fog valamennyi zsir is, es ha eleg izom lesz rajtad, elkezdhetsz szalkasitani, hogy lepucold a zsirt, tehat kaloria deficitben kell lenned.

2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!