Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 1 orát boxolom a boxzsákot...

Ha 1 orát boxolom a boxzsákot szünet nélkul hany haloriát égetek el kb?

Figyelt kérdés
16 éves fiu 177 cm er 60 kilo

2018. febr. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy órán át eszem, hány kalóriát viszek be?
2018. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs:D

Edzésen szoktunk olyat csinálni, hogy köredzés keretein belül árnyékharcolunk 2 percet, és mégis kipurcanunk. Ha jól tudom, egy meccs is kb. 3 perc, és még a profik is kikészülnek. Ha rendesen dolgozol, akkor kb. lehetetlen egy órát püfölni a zsákot

2018. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a ketteshez.

Dolgozz rendesen!

2018. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te 1 órán át tudsz intenziven püfölni egy zsákot akkor neked a UFC-ben a helyed.

Én amikor itthon zsákolok heti 2x akkor 1 perc bandázzsal gyengéden (szinte csak odaérintve) "ütöm", árnyék bokszolok majd 2perc kesztyűvel erősebben zsákolás -> 3 x 3p intenziv zsákolás, mint ha egy meccsen lennél persze közte 1p pihi és a legvégén 3p technikai gyakorlat a zsákon szintén erősebb ütésekkel levezetés. Én egy ilyen után már kész vagyok. Ahogy az előttem szólók irták kevesebbet de intenzivebben zsákolj!

2018. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény boxzsák :D
2019. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!