Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet arról, hogy engedjék meg a táplálékiegészitőket?

Figyelt kérdés

Már egy jó idelye edzek és étrendem is van,de úgye nem tudok annyi szilárd táplálékot bevinni amenyire szükségem lenne,ezért szeretnék venni tejsavó fehérjét.

Na de itt jön a bökkenő,hogy a szüleim nem akarnak bele eggyezni,hiába hogy felvilágosító órát tartottam nekik,hogy mik ezek.Még egy cikket is mutattam nekik amiben mindent leír részletesen ,hogy értsék meg miről is van szó,de még igy sem akarják megengedni.

Mondtam nekik hogy még pénzt sem kéne adjanak,mert megoldanám a zsebpénzemből,tehát nem hiszem hogy az ára miatt ellenzik.

Tudnátok segíteni hogy mit tegyek?hogy győzzem meg őket?



2018. febr. 19. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugyanigy voltam en is :D en gyugdostam, de ne varj ezektol megvaltast! Ha etrended jo akkor feleslegesek ezek a mindenfele porok!

En akkoriban bevittem 120g feherjet 160g helyett fel evig, kipotoltam feherjevel es semmivel sem volt jobb a fejlodes mint nelkule... csak penz kidobas. En is mar csak azert vettem mert finomat akartam inni meg enni (protiszelet) cukor nelkul :D de semmi egyebre nem hasznaltam.

2018. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!