Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után látszik...

Mennyi idő után látszik változás az edzéstől?

Figyelt kérdés

Mindenre edzeni akarok, talán hasra és comb/fenékre kiemeltebben. Most kezdtem el terembe járni és arra gondoltam, hogy ezt az edzéstervet követném: [link] Mit gondoltok erről? Ha ezeket követem és idővel növelem a súlyokat, meg az ismétlések számát, mennyi idő után lesz látványos változás.

185 cm vagyok 79 kilóval(lány). Mennyit kéne fogynom?



2018. márc. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, ne nézd a #1 válaszom, máshova akartam küldeni és a te kérdésedhez sikerült.


Amúgy ha kíváncsi vagy, hogy mikor lesz változás, akkor kérdezd meg tőle: [link]

2018. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár hét után magadon látod a változást pár hónap alatt s külső szemlélőnek is feltűnik
2018. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz terv, nincs külön női edzés, heti 3 nap teljes testes edzés kell, és kb 2 kardió vagy aerob edzés.
2018. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, tudnál küldeni olyan tervet, ami szerinted jó?
2018. márc. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!