Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jok a makrok? 1800kcal is...

Jok a makrok? 1800kcal is rendben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok elöljaroban annyit hogy ez az elsö "dietam" de inkabb gyökeresen szeretnem eletvitelembe beleepiteni nem csak 2 honap dieta aztan csa "szarok bele"


Na szoval 2 honapja csinalom de multheten eljutottam abba az allapotba amikor tuledzettem magam. Azthittem birni fogom 1500kcal alatt a heti 5-6 edzest de ez nem jött be. Igy egy het pihenö es gondolkodas utan kicsit frissen es okosabban belecsapva 2000 kcal ra löttem be a kaloria deficitet a makrok igy neznek ki jelenleg.

F:200

Sz:180

Zs:50

2000-1800kcal ra löttem be mivel nem akarom meg 1x elkövetni az a hibat mint elötte, igy hat 1800 ala nem szivesen mennek viszont ez meg az a hatar esett ahol kepes vok szalkasodni (szerintem)


Edzes teren maradok a heti 3x osztottnal annyi kulömbseggel h max 1 hiit meg belezsufolva, erzesre.


Testuly 82, 178cm, 19 F


Total laikus modjara csinalom, igy hat jobban hozza ertök valaszait varom, hogy jo nez e ez ki igy ebben a fel allasban?

Szalkasodas a celom, es egy alap ahonnan kiindulhatok, jok a makrok? Rendben vannak ehhez a testsuly aranyhoz?


Varom a velemenyeket



2018. márc. 25. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
1800is elegge alacsony
2018. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!