Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejlődjek/fehérje vagy...

Hogyan fejlődjek/fehérje vagy tömegnövelő?

Figyelt kérdés
22 éves, 190 cm, 82 kg vagyok. Már egy éve biztosan edzek konditeremben, heti 3x. Vékony testalkatú voltam mindig is, egyesek szerint túl vékony vagyok, bár a testtömeg index azt írja, hogy pont jó. Igaz, vékony vagyok, de a hasamon zsír az van. Jelenleg tömegnövelőt iszom. És szeretnék persze tovább izmosodni, nagyobb lenni, de a hasamról a zsírt szeretném eltüntetni. Tömegnövelő mellett ez lehetséges? Vagy inkább váltsak fehérjére? Egy edzésem mostanában úgy néz ki, hogy pl: hát-tricepsz-has és a végén fél óra kardio, ami lépcsőzésből áll. Tudom mennyire fontos az étkezés, igyekszem minden étkezésemkor fehérjét bevinni. Üdítőt nem iszom, csokikat nem szoktam enni, egy nap igyekszem minél többször enni, csirkemell-rizst mostanában többször eszem. A tömegnövelőkben úgy olvastam, hogy adagonként kb. 50 g cukor is található, ha inkább fehérjét innék, előbb lemenne a hasam? Illetve hogyan tudnék jobban kinézni? Még több csirkemell?

2018. ápr. 6. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kaloria minuszban vagy akkor fogsz fogyni igazabol folos a tomegnovelo mert a cukrot feherje aron veszed meg es amugy se kell sok cukor
2018. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, most szerintem következőnek fehérjét veszek majd a szálkásítás miatt :). Fogyni azt viszont nem szeretnék, így is elég vékony vagyok a nagy testépítők mellett. Szeretnék nagyobb izmokat, egyedül csak a hasamból szeretnék leadni, gondolom ahhoz pedig nem jó a tömegnövelő. Bár ismerek olyat, aki tömegnövelőzik és láthatóan kockás a hasa. Most weider mass 4000-t és jumbo hardcore-t iszom, de ezután valószínű nutriversum fehérjére váltok, azt szokták ajánlani a kondiban
2018. ápr. 6. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő kutyát dobni jó lesz. Normális tömegnövelő étrend kell, és nem kell azzal a kis zsírral foglalkozni, mert ha tovább fogysz anorexiásnak fogsz kinézni. Ta lett egy rendesebb tömeged, akkor lehet rajta gondolkodni.
2018. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hasadon van zsir akkor azt csak fogyassal lehet eltuntetni
2018. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha zsírt akarsz veszteni a hasadról, szálkásítanod kell, akármilyen vékony vagy máshol. Tömegnövelőnek ilyenkor semmi értelme, persze máskor sem, egyél rendes ételt.

Fehérjepor sem kell, ha a fehérjét beviszed étkezéssel.


Ha eszel özön fehérjét pluszban, nem kerülsz kalóriadeficitbe...

Csökkentsd a szénhidrátot, a fehérje pedig maradjon nagyjából ott, ahol van, feltéve, hogy eddig is megfelelő mennyiséget vittél be. Ha eddig 1,5g/feleslegmentes ttkg volt, akkor felviheted 2-re, hogy jobban jóllakj meg ilyenek, tovább ne.


Ha jól csinálod, hamar lemegy a zsír, nem lehet nagy felesleged, utána majd tömegelsz és megszünteted a vékonyságot. De a háj elvesztéséhez muszáj szálkásítanod.

2018. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!