Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöldségkrémleves kalória?

Zöldségkrémleves kalória?

Figyelt kérdés

Diétázom és zöldségkrémlevest készítettem amibe mindenféle zöldséget raktam répa zeller hagyma brokkoli.

megfőztem összeturmixoltam és ment bele 1 db natúr joghurt (125g ez 3 gramm zsír).

Ha számolom a kalóriákat akkor szerintetek a joghurton kívül a a levest is beírjam vagy az nem olyan számottevő?

Olajat krumplit nem tettem bele és azt olvastam hogy a zöldségeket nem kell számolni (nem versenyezni szeretnék csak fogyni edzés mellett)



2018. jún. 16. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Számold.
2018. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több idő kiírni ezt a kérdést, mint számolgatni.

Komolyan...

2018. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ha számolsz, akkor a zöldséget is, illetve ha nem teszed, akkor bevállalod, hogy kevesebbet számolsz, végülis ez a te dolgod.

Nem tudhatom, mennyi levest eszel, a hagyma és a répa azért kalóriadúsabb, de valószínűleg tényleg nem sok.


De a zöldségeket igenis kell számolni, jelentős mennyiségű kalóriát tudnak hozni, ha valaki szereti őket. Még a kis nyers zöldségeimre is számolok valamit, pedig az nem is olyan sok. De ha már számolunk, mindent kell, aminek valamirevaló kalóriatartalma van.

Én is számolom a főzéshez, sütéshez használt zsírt, pedig az se több manapság, mint a zöldségeim, sőt.

2018. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlodDrunk ***** válasza:

Azért ilyen jellegű matekozást nem igényel,még ha versenyzel se:D

Nem attól +-100kcal fogsz elhízni vagy nem azon fog múlni a diétád vagy a formád.

2018. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!