Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan nő a karom?

Lassan nő a karom?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 35,5 karral maszkalok és már egy éve kondoziok és valamit fejlodott maximum formálódott de nőni nem úgy nő ahogy kene az biztos.

Elég magas is vagyok ha ez számít valamit. Csak nálam nő ilyen nehezen vagy ez mindenkinel így van? Haver is kirohog h egy év kondi erre a karra.



#edzés #bicepsz #kondi #karozas #Nem nő a karom
2018. júl. 22. 15:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Mennyiséggel lesz a gond. Magukkal a kajákkal nincs baj. Szerintem a hús az kevés. Csirkét nem is eszel?!

Ha tényleg meg akarod győzni magad hogy elegendő mennyiség -e az adott kajából, akkor muszáj mérni mindent. Konyhai mérlegen. Én is még mai napig mindent mérek még tömegeléskor is.

2018. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
A szénhidrát is kevés, neked olyan 350 grammot kellene bevinned egy nap minimum ha izmosodni szeretnél. ( 4*ttkg)
2018. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
hetente 1-1x edzek karra 4x4 eket, igen az formálódik is rendesen
2018. júl. 22. 16:11
 14/36 anonim ***** válasza:

A fehérje tényleg kevésnek tűnik, 150 gramm hús az oké. Tonhal, túró, tojás mennyi megy naponta? Lehet nincs meg a 2 gramm/tskg.

Viszont ha egy év alatt feljött rád jó 20 kiló, akkor a mennyiségnek nem kéne kevésnek lennie. Kérdés, hogy a 20 kilóból mennyi lehet izom.

2018. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Csirkét csak egyszer eszek mostnaban egy nap 150g ot vissza kellet valamit vennem mert a feherjem ilyen 250nel volt mindennap az meg nem olyan jo, igen a szénhidrát azt most vissza néztem olyan 260-270et surolgatja
2018. júl. 22. 16:16
 16/36 A kérdező kommentje:
tonhalból egy konzervet szoktam megenni az olyan 56g vagy 80g os kiszerelés, turobol pedig egy 25dkgosat
2018. júl. 22. 16:19
 17/36 anonim ***** válasza:

Igen a szénhidrát kevésnek tűnik, ezzel lassan már szálkásítani tudnál. Itt vetődik fel a kérdés, hogy ha a fehérje elég, a ch kevés, (zsírt nem tudjuk mennyi megy), akkor hogy a fenébe jött rád 20-24 kg egy év alatt.

Naturálba edzel, vagy volt valami szteroid is?

2018. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
250 gramm túróban van kb 35 gramm fehérje, 150 gramm csirkemellben 36, egy 80 grammos tonhalkonzervben kb 16 gramm a fehérje. Ez 87 gramm fehérje durván. Ezen kívül megy más fehérje is naponta? Mert ez így max egy gramm/tskg.
2018. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Zsirbol 70-80g ot fogyasztok tonhalbol, mogyorobol viszem be

nem, nem volt semmi teljesen natural edzéseim voltak

Csak nem tudom lehet ezzel mondtam amúgy most hülyeséget h ennyi kg voltam amikor elkezdtem már tényleg nem emlékszem mert mindenki ezen ki van most akadva lehet akkor többel kezdtem de nem hiszem h sokkal többet tevedtem volna

2018. júl. 22. 16:26
 20/36 anonim ***** válasza:

Ennyi zsírbevitel ekkora súlyhoz teljesen jó. Lehet akkor valóban több voltál mikor kezdted.


Viszont fehérjét mást nem eszel a fent leírtakon kívül?

Mert a 150 gramm csirke, 250 gramm túró, és 80 gramm tonhal neked kb a szintentartáshoz elég. Ennek a duplája kéne tömegeléshez. Mást eszel mellé? Esetleg tápkieget nem iszol?

2018. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!