Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan nő a karom?

Lassan nő a karom?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 35,5 karral maszkalok és már egy éve kondoziok és valamit fejlodott maximum formálódott de nőni nem úgy nő ahogy kene az biztos.

Elég magas is vagyok ha ez számít valamit. Csak nálam nő ilyen nehezen vagy ez mindenkinel így van? Haver is kirohog h egy év kondi erre a karra.



#edzés #bicepsz #kondi #karozas #Nem nő a karom
2018. júl. 22. 15:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
a centik magukban lényegtelenek, az összhatás és arányosság a lényeg. Van akinek egyes izmok makacsabbak. Nem dobsz be arc nélkül képet, ha ennyire aggódsz?
2018. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Egy arcnélküli kép tényleg sokat segíteni megmondani, mi a helyzet.

Lehet teljesen arányosak ekkora karok a többi izomhoz képest.

2018. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
4x4 szoktam csinálni mindig sőt néha 6x4 et is energiamtol fugg 8-10et belepumpalok mindenbe
2018. júl. 22. 17:40
 34/36 A kérdező kommentje:
Ahh nem akarok kepet bocs, egyebkent aranyossagal nincs gond én úgy latom meg hallom, csak amit mond haver hogy egy év kondi erre a karra amikor ő nem csinál semmit és ugyanakkora, teny h formasabb
2018. júl. 22. 17:46
 35/36 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy arányos legyél és azért fejlődjön még ha lassabban is.

Haverod meg semmittevéssel lehet növesztett egy zsíros kart némi izommal hát sokra megy vele.

Nézz meg egy durvábban elhízott embert, simán van 40-50-es karja aminek jó része zsír. Na most az mire jó?

2018. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
igazad van, köszönöm a valaszaitokat:)
2018. júl. 22. 18:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!