Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fizikumot érhetek el...

Milyen fizikumot érhetek el ezzel az edzéstervvel?

Figyelt kérdés

100 fekvőtámasz

100 felülés

100 guggolás

10 km futás

Minden nap.Nyáron nem használok légkondit,télen pedig fűtetlen helyen edzem



2018. júl. 28. 00:54
1 2 3 4
 21/33 palilaci ***** válasza:

"Palilaci, értékelendő a segítő szándék, de maga a kérdés is már egy poén volt, amit te nem értesz. A One Punch Man című mangasorozat főhőse csinálta ugyanezt az edzést és három év után legyőzhetetlenné vált tőle."


Szerencsemre. Nalam nem jatszanak az ilyen dolgok. Max a hentai, de csak ha 7 farka van es nő.

2018. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Biztosan kamu kérdés.


Ezzel csak annyit fogsz elérni, hogy jól fog menni a fekvőtámasz, felülés, gugolás és a futás, de az izmod nem fog nőni, nem fogsz erősödni és a fizikumod nem lesz jobb.


Meg persze egy idő után korházba kerülnél. Talán már az első nap, de 1 hét után biztosan.


"Nyáron nem használok légkondit,télen pedig fűtetlen helyen edzem"


Ezt meg minek írtad le?

2018. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Miért kerülnék kórházba?Pont a keménysége tesz majd erőssé!

Fontos hogy ne legyen fűtés meg légkondi,ezek nélkúl sokkal jobb a fejlődés

2018. aug. 25. 20:35
 24/33 anonim ***** válasza:
Használsz fújasztó porokat? Vagy csak sültkrumplit?
2018. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

23# "Fontos hogy ne legyen fűtés meg légkondi,ezek nélkúl sokkal jobb a fejlődés"


Nem ... rossz dolgokra koncentrálsz. Az lényegtelen, hogy milyen hőmérsékleten edzel, amíg hülyeségeket csinálsz.


"Miért kerülnék kórházba?Pont a keménysége tesz majd erőssé!"


Hallottál már a túl edzésről?

Kezdjük ott, hogy ha túl sokat edzel, akkor nem nőni fog az izomzatod hanem csökkeni vagy éppen ugyan azon a ponton fogsz stagnálni.


Tegyük fel, hogy te egy Superman vagy. Nincs semmi ami megsérthetne ... és persze neked az izomzatodat nem lehet lebontani, csak építeni ... Akkor is ott a probléma, hogy a testednek újabb kihívások kellenek. Új gyakorlatok, új súlyok, új intezivitás stb... ,mert egy idő után megszokja és beáll abba az állapotban.


Meg persze ízületi gyulladástól kezdve izomszakadásig bármi történhet ha valaki ilyen hülyeségeket csinál. Ilyen baromságokkal egész életere kiható sérülét tudsz szerezni...


Nem olyan menő egy izom szakadás vagy porckopás...


Meg minek edzenél órákon át. El lehet az intézni 40 perc alatt is. Ha nekem nem hiszel Dorian Yatesnek talán. Ő híres a rövid magas intezivitású edzéseiről.

[link]


Továbbra is kamu kérdésnek tartom, de nehogy pár kezdő ezt a posztot meglátva elhigye, hogy így is kilehet gyurni magadat és megerősödni....


Mindenkinek aki ilyen baromságokon kondolkozik egy jó személyiedzőt ajánlok, nem az internetet.

2018. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem iszok fujasztó porokat.Gyakran eszek sültrkumplit,abból főleg a hosszú,puhàt szeretem.Reggelire banánt eszek és főétkezéseknél gyakran póréhagymát.


A légkondi vagy a fűtés hiánya keményebbé teszi az edzést,segít megerősíteni az elmét.De főleg azért kell így edzeni,mert spórolunk vele.


Hm.Hajhullást okozhat a túl intenzív edzés?Eddig nem kerültem kórhàzzba és nem sérültem le,viszont úgy érzem hogy a hajam elkezdett ritkulni

2018. aug. 26. 12:35
 27/33 anonim ***** válasza:

"Nem iszok fujasztó porokat.Gyakran eszek sültrkumplit,abból főleg a hosszú,puhàt szeretem.Reggelire banánt eszek és főétkezéseknél gyakran póréhagymát."


Ez hogy jön ide?


Amúgy amit csinálsz az nem intenzív edzés. Azaz intenzív edés, amikor nagy súlyokkal egy pillanatra sem állsz meg és 30 perc után már úgy érzed, hogy nem bírod tovább..


Most komolyan beszélj egy dietetikussal és egy személyiedzővel. Nem véltelenűl tanulják ezeket a dolgokat. Ne legyél fogyatékos. Ha nekem nem hiszel azt megértem, mert ez egy anoním oldal, de keress fel profi segítséget és ők is megmondják...

2018. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Az előző válaszoló kérdezett az étrendemről.Arra írtam.

Hogyhogy megállás nélkül 30 percig nagy súllyal?Nem pont az erőemelők azok,akik 5 perceket is pihennek egy nagy súlyos sorozat elött?

2018. aug. 27. 17:48
 29/33 anonim ***** válasza:
28# Személyiedző és dietetikus...
2018. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
De egy igen nagy tudású és erős ember tanácsolta ezt az edzéstervet
2018. aug. 27. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!