Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésnél a különböző...

Fegyencedzésnél a különböző gyakorlatokat egyszerre kell elvégezni?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk nekem van nap 2x25 fekvőm, 2x25 lábemelésem, meg 2x40 guggolásom, akkor mindhármat egy napon, lehetőleg egyszerre kell elvégezni? Vagy pl. úgy, hogy hétfő fekvő, kedd lábemelés, szerda guggolás?

2018. júl. 31. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én egy nap csinàlnàm
2018. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egy napon, bár ha jól emlékszem a könyben még ilyen táblázat is van a végén ahol le van írva az edzésterv
2018. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is, hogy érdemes lebontani pl. A és B napra. Egyik nap mehet a guggolás, lábemelés, híd, másik nap meg a fekvőtámasz, húzódzkodás. Azt a kézenállós feladatot viszont lehet, hogy kihagyom, mert talajtornában mindig kritikán aluli voltam.
2018. júl. 31. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a 3 gyakorlat olyan kevés, hogy simán mehet egyetlen nap is. Kevesebb, mint 1 óra alatt megvagy a hárommal.
2018. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És még egy kérdésem lenne. Nagyon kezdő vagyok, szóval bocs az amatőr kérdésért. A 2x25-öt úgy kell értelmezni, hogy pl. reggel 25 meg délután is 25? Vagy megcsinálok 25-öt, pár percre rá megint annyi?
2018. júl. 31. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
25 fekvőtámaszt megcsinálsz. Pihensz, vársz, ameddig megnyugszik a légzésed, majd csinálsz még 25-öt. Ezt jelenti a 2x25. Bár ha kezdő vagy, akkor lehet, hogy a 25 az kemény menet lesz, de próbálj meg minél többet megcsinálni.
2018. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már jó ideje nyomom a fekvőket, szóval úgy döntöttem, hogy pár lépést kihagyok valamiből. Nekem ilyen 10 fekvő már tényleg csak ujj gyakorlat. Lábemelést 20-ról, guggolást 30-ról indítom. Ez baj szerintetek?
2018. aug. 1. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet figyelmesebben, nem kell kitalálni saját dolgokat, nem véletlenül lett leírva úgy, ahogy (pl. nem hagyunk ki egy lépést sem, hiába tűnik túl könnyűnek).
2018. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!