Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meghizhatok ettol?

Meghizhatok ettol?

Figyelt kérdés

Pizzazoban dolgozom, és annyit ehetek amennyit akarok, ha mondjuk 1500 kaloria ertekben betolok egy pizzat mikor dolgozok, akkor elhizhatok?

Mondjuk a pizza utan itthon kevesebbet eszem.

Diak melo miatt heti ketszer megyek csak es mellette edzem amugy es vekony vagyok de nem hajban szeretnek nagyobb lenni :(

19F



2018. aug. 19. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalóriatöbbletben lehet hízni csupán. Én egy ekkora ebéddel lazán tudok fogyni, többi étkezés és aktivitás kérdése.


Hogy mennyire jó és egészséges ötlet napi szinten megenni egy nagy pizzát, az más lapra tartozik és a pizza összetételén is múlik (s főleg a kalóriaigényeden, mert ha az kicsi és szálkásítasz, akkor probléma lehet a tépanyagbeviteleddel).

2018. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy ki mennyire hízékony, az egyéni. Nekem vannak olyan időszakaim, amikor fél évig külön élek, amúgy is fáradt vagyok, de estére nagyon éhes, semmi hajlandóságom ételkészítéssel időzni, azonkívül, hogy megnyomok egy gombot a mikrón. Ilyenkor az szokott lenni, hogy minden este teleeszem magam kimelegíthető pizzával, péksüteménnyel, amennyi csak belém fér... Sokszor ebédre is ugyanez.


A legmeredekebb, ami történt: elmúlt télen-tavasszal pl. 73 kilóról 80-ra híztam (182 cm vagyok, szóval nem vészes), van azért úszógumi a hasamon, az a ruhában még nem látszik kategória. Mások ettől az étkezéstől már 200 kilóssá híznának, én nem vagyok egy hízékony fajta, amint abbahagyom, máris fogyok vissza...

2018. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát en nagyon nehezen hizom.. Egyszeruen nem megy, de eszrevettem, hogy a pizzat azt valamiert nem igen dolgozza fel a szervezetem (ergo kevesebbet jarok nagy dologra...) mikor probaltam hizni es enni rendesen akkor joval tobbszor mentem ._.
2018. aug. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!