Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy egy nap 4000...

Miért van, hogy egy nap 4000 kcal elfogyasztása után is éhes vagyok? Normális ez? 70kg vagyok.

Figyelt kérdés

Nemrég szálkásítottam.Fogytam 6 kilót és elkezdtem tömegelni már 2 hete.De így,hogy újrakezdtem a tömegelést,az étvágyam az egekbe emelkedett.Ma már 4000 kcalt ettem,de még mindig éhes vagyok.

Ennyitől be fogok zsírosodni?



2018. szept. 23. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy zsírosodni fogsz-e, vannak aktív emberek, akiknek van ekkora kalóriaigényük...


Normális, legalábbis van ilyen. Azért általában jó étrenden, jó elosztással nem kell durván túlenni magunkat a jóllakáshoz. Indokolatlanul nagy étvágynak/éhségnek sem muszáj engedned. Ha nem kell neked ennyi, egyél kevesebbet, ha nehéz is. Nincsenek laktatóbb ételeid? Ez azért nem kevés kalória, jól kéne vele laknod, ha ez már tömegelő kalóriamennyiséged.

2018. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A diéta elött nem volt nagy étvágyam.Tömegelésnél 2500 kcalt alig bírtam megenni.Diéta alatt 1800-1900 kürüli kcal mennyoséget ettem.De most hogy vége van,megnőtt az étvágyam
2018. szept. 23. 01:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Jellemzo. Nalam ugyan ez a helyzet. Dietaztam 2 honapot aztan abba hagytam es ha jol laktam is valamivel fel ora mulva megint az evesen jar az eszem. Veszreakcio a szervezetedtol, raktarozna amennyit tud, hisz ezelott energiahianyban volt, most pesig vissza akarja azt szerezni. Probald meg elteliteni a gyomrod zoldseggel, kajalasok elott sok vizzel, hogy atverd, mintha tobbet ettel volna. Nalam a viz ivos dolog dieta alatt is nagyon jol mukodott.
2018. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4000 kcal mi? Csirke+rizs vagy dobostorta?


Mennyi állati fehérjét viszel be? Mennyi összetett szénhidrátot? Mennyi zsírt? (grammban)

2018. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van. Nagyon nem mindegy miből van meg.
2018. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!