Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen nagy izmom és...

Hogyan legyen nagy izmom és egyben szálkás?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok fiú, 170 cm és csak 62 kiló vagyok. 1 éve edzek jó a genetikám szálkás is vagyok meg elég jól fejlődtem 1 év alatt. De mostanába ha el megyek edzeni meg minden akkor nem érzem fejlődnék valamiért... és eszek is , vagyis próbálok sokat enni, egy időbe nem nagyon ettem rendesen, nem szedek semmit és nem is szedtem, gondolkodtam rajta de nem volt aki tanácsot adjon, azt akarom kérdezni, hogy rendelkezzek nagy izmokkal de kevés testzsírom legyen, és hogyan fejlődjek még jobban, mások azt mondják jó vagyok, izmos stb.. de valamiért nem látom én magamon, még jobb akarok lenni és majd idővel ezzel foglalkozni, ha tudtok tanácsot adni akkor légyszi írjátok le.

2018. okt. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Napi 2 szuri
2018. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az írásodnak ezt a részét " és eszek is " vizsgáld felül,mert aki testépítő módon táplálkozik 1 éve az nem 62 kiló 170hez,legfeljebb akkor ha csajról van szó.
2018. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok hízni nem vagyok aza hízos típus
2018. okt. 2. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Duplázd meg a mennyiségeket.
2018. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

először is tömegnövelő edzés után főleg

aztán ha hítál tíz kilót azt leszálkásítod

addig sokat olvass utána és tudni fogod hogyan kell

2018. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úgy értem vegyél valamilyen tömegnövelő táplálékkiegészítőt és azt egyed
2018. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!