Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Összetudnátok állítani egy...

Összetudnátok állítani egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Kezdőként vettem 20kg-s súlyt. Fenekemet akarom előtérbe helyezni, és a guggolásból kitörésből meg akármiből mennyit kéne csinálnom? Megjegyzem fogyókúrázom is és a súlyzós edzést kardióval egészítem ki (8-10kg felesleg van rajtam)

2018. nov. 6. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Otthon végezhető női edzéstervre gondolsz? ezt nem írtad, de a 20 kilós súly vásárlásából és a fenék előtérbe helyezéséből erre következtetek :) a "fogyókúra" alatt mit értesz? Mert ez elég rosszul hangzik. Koplalsz? (az nem vezet sehova) Vagy helyesen összeállított, low-carb zsirégető étrendre tértél át? Ez már jobban hangzana :)
2018. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy. Mennyit fizetsz? :D

Viccet félretéve, tele van az internet, csak keresni kell. Ha személyre szabottat szeretnél, akkor keress fel egy edzőt.

2018. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és milyen 20 kilós súlyt vettél, és milyen céllal, mit szeretnél vele csinálni ? Ha egykezes kézisúlyzót, az teljesen kezdőnek még férfinak is sok a legtöbb gyakorlathoz, nemhogy nőnek? Ha rudasat, az jó lehet guggoláshoz, kitöréshez, de szerintem jobban jársz, ha inkább terembe jársz, ott találsz mindent minden gyakorlathoz. Lehet persze otthon is edzeni, de attól csodát azért ne várj.
2018. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ha 20 kg-mal kezdesz befogsz sz***rni. 20 kiloval olyanok guggolnak akik évek ota súlyokkal edzenek. szinte esélytelennek tartom hogy 20 kilóval guggolj 10-nél többször.
2018. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nya hát köszi mindenkinek hoogy időt szántatok rám, akkor válaszolnék azokra amik megmaradtak: Lány vagyok, igen :D és nem rudat vettem, akkor most ez így nem jó ? (le lehet venni róla a súlyokat ) Terembe nincs lehetőségem járni, legközelebb 60kmre van tőlem és az sok lenne utazás szempontjából mert falusi vagyok, bérletet meg csak ezért nem szeretnék venni ha itthon is elérhetek valamennyi eredményt, csodát énsem várok nyugalom:D csak hogy valami látványossága legyen az egésznek :) őőőő nem nem koplalok :D 1200kcal a keretem , nos ha 20kg sok akkor hány kg-val érdemes csinálnom és mennyit?
2018. nov. 6. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
linkelj már be egy képet, vagy valamit arról a 20 kilós súlyzóról, amit vettél, és akkor talán tudunk segíteni, hogy kezdő lányként mit és hogyan fogsz tudni kezdeni vele.
2018. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2018. nov. 6. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:

ja, igy már más :)


Kezdd el mondjuk kétszer 5,5 kilóval a guggolást, de érezni fogod, hogy mennyi a jó. Az elején, az átmozgatásnál még nem kell bukásig tolni minden szériát. Aztán kezdd el emelni folyamatosan a súlyokat, amig megy. Hamar el fogod érni, hogy már kevés lesz a 2X10 is :) Akor majd vegyél egy rudat, levehető súlyokkal, és térj át arra.


Kitöréshez, felhúzáshoz is alkalmazhatod, hasonló módszerrel. Emellett végezz saját testsúlyos edzéseket a többi izomcsoportra, mert nem csak fenékből áll az élet, és használhatod ezeket a súlyokat a vállra (állig húzás, mellről nyomás, előre/oldalra emelés, bizepszhez, tricepszhez is, sőt, combfeszitéshez/hajlitáshoz is... Netenb vannak komplett edzéstervek és videók is a helyes végrehajtásról, guglizz rá. Mindig a kézisúlyzóval végezhető gyakorlatokat keresd. Aztán ha eljutottál arra szintre, és beruháztál a rudas súlyzóra, akkor nyomhatod azokat a gyakorlatokat is ....

2018. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pl itt egy női kezdő edzésterv:


[link]



(váltsd ki kézi súlyzóval végezhetőre, ugyanarra az izomcsoportra azokat a gyakorlatokat, amik nem azok)

2018. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm <3
2018. nov. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!