Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig tartana elérnem egy...

Meddig tartana elérnem egy ilyesmi alakot?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, nem akarok egy nagy izomtömeg lenni, csak szeretnek egy sportosabb alakot, valami ilyesmit: [link]


Szemelyiedzom ajánlott fehérjét amiből vettem is egy kisebb csomaggal, egyelőre ezt iszom, és mást nem is szeretnék.

Tudni kell rólam hogy eléggé skinny vagyok, és mindig is az voltam.


17/F



2018. nov. 11. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A személyidedződ rendbetette a kajádat is? Kimérte, hogy miből mennyi makrotápanyagot (zsír, fehérje, ch) kell bevinned, vagy csak azt mondta, hogy ezt a fehérjekészítményt vedd meg?

Az edződ nyilván tisztában vagy a súlyoddal, magasságoddal, ő jobban tudna saccolni.

2018. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mért ki semmit, nagyjából elmondta, hogy miket nem kellene ennem, és ennyi.

Magasságom: 180cm, tömegem: 63kg.

2018. nov. 11. 12:24
 3/7 anonim válasza:
Szerintem 8-10 hónap, ha a kaja és edzés rendben van.
2018. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 3-4 év. A szövegből én úgy érzékelem, hogy nem sportol valami sokat a kérdező, ezért tippelek 3-4 évre.
2018. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 palilaci ***** válasza:

Teged jol atbszott a szemelyes edzod :D Sok OKJs nyomoronc...Mondjuk a koxos versenyzobol atavanzsalt szuperedzok 7000/oras korcsai sem jobbak.

Ha vekony vagy, ez jo kajaval es progressziv edzestervvel max fel ev. De mivel erosen az a gyanum, hogy neked ebbol egyik sincs, igy a 3-4 ev a realis.

2018. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem a személyi edzőtől elvásár volna, hogy felvilágosítson a kajálásról. A helyedben én dobnám a személyi edzőt rögtön azután, hogy elmutogatja a gyakorlatokat, közben pedig magam utána járnék a dolgoknak neten, tömegnövelő étrendnek, széndhidrátfajtának, edzésmódszereknek, gyakorlatoknak.

Röhej amit az a csicskagyász csinált, önmagában a napi 30g fehérjeportól rohadtul nem fogsz nőni, az nem alapja semminek.

Ajánlom kezdésnek a shop.buildert + Sárga kapszulát olvasgatni, jó kiindulási pont.

2018. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Heti egy-két edzesem van vele, de alapból heti 5-ször edzek, egy órát.

Lehetséges, hogy vagy lemondom, vagy új edző után nézek. :'D

2018. nov. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!