Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok írni olyan edzesterve...

Tudnátok írni olyan edzestervet ami egyszerre egy - kettő izomcsoportot mozgat meg és látszata is van?

Figyelt kérdés
Természetesen naponta kellene csinálni a feladatokat csak én ehez nem nagyon értek 😂
2018. nov. 13. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális edzésterv (és kaja) nélkül nem nagyon lesz semmi változás. Ezekkel a minden napos kis ,,edzésekkel" meg nagyon semmire se mész (max. erősödhetsz egy kicsit, de ennyi). Bár nem mondom, hogy nem hasznos, mert lehet, hogy később ezek miatt kezded el rendesen az edzést (nekem például a 100 fekvő 30 napig volt úgymond a kezdet, ott szerettem meg. Azóta edzek rendesen, mert rájöttem, hogy tök jó.) Egyébként vannak fent a neten kész edzéstervek, kezdéshez elég az is.
2018. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!