Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodásnál hány perc...

Húzódzkodásnál hány perc szünetet tartsak a sorozatok között?

Figyelt kérdés

5 sorozat húzódzkodást szoktam csinálni, most még csak 6-8 megy de majd 12-ig szeretném felvinni.

A többi hát gyakorlatnal egyébként 1:30 1:45-t szoktam pihenni mert úgy tudom hogy a nagy izomcsoportoknal max. 2, kicsiknél max.1 perc az ideális pihenőidő.

De a huzodzkodas egy saját testsúlyos gyakorlat így nem tudom nem-e sok az 1:30-1:45 es ne legyen inkább max.1perc!??


2018. nov. 15. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 percet szoktam, igaz én magasabb ismétlésszámmal vagy plussz súllyal. De attól még, mert saját testsúly ugyan olyan, mint ha például egy lehúzást/.../ csinálnál (mármint pihenő szerint). De szerintem, ha már érzed, hogy menne a következő akkor nem kell ennyit pihenni.
2018. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem te döntöd el vezényszóra, hanem ahogy bírsz. Ha nem tartasz kellő szünetet, úgyse bírod a következő sorozatot rendesen csinálni.
2018. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A marok miatt érdemes 2 perc pihenő, 10 vagy a fölötti ismétlésnél.
2018. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyabb terhelésnél 4-5 perc.
2018. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!