Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeturmix jó lehet edzés...

Fehérjeturmix jó lehet edzés és diéta mellett vacsorának?

Figyelt kérdés
Melyik ?
2011. jún. 21. 13:00
1 2
 1/15 bix ***** válasza:

igen. ha a cél a fogyás akkor én inkább a szójafehérjéket javasolnám. a tejsavó most a "sláger" a testépítőknél, ami azért tényleg jó, gyorsan szívódik fel és tölti után a kiürült raktárakat, edzés után elengedhetetlen ha izmot akarunk építeni.


mivel neked ilyen szempontok nem játszanak, ezért inkább szója. lassabban szívódik fel, ez nálad előny este, mert hosszabb időn keresztül látja el tápanyaggal a szervezetet.


tömegnövelő címszó alatt is lehet kapni ilyen dobozos porokat, azok nem neked szólnak, iszonyat szénhidrát mennyiséget tartalmaznak:D

2011. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bix ***** válasza:
[link] innen kb bármi jó
2011. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fogynom kell 12 kilót !!!
2011. jún. 21. 13:05
 4/15 bix ***** válasza:
ezzel tisztában voltam, 12 kiló viszont nem a világ vége. napi 5-6 kis étkezés, és párszor leírtuk hogy mit kell kerülni. ha megvan mellé a mozgás akkor 12-14 hét alatt normálisan le lehet adni
2011. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És helyileg hol tudok venni ilyet ha nem rendelek ?
2011. jún. 21. 13:08
 6/15 bix ***** válasza:
így elég nyögvenyelős lesz ha nem adsz infót... hol laksz?
2011. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

bix tőled már jókat olvastam !

Picit segítenél még kaja ügyben ? 120 kilóval mentem szülni most 90 kiló vagyok még kellene 12 kiló legalább a következő babáig :) Így 35 évesen nem annyira egyszerű !

2011. jún. 21. 13:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Pesten..
2011. jún. 21. 13:11
 9/15 bix ***** válasza:

át lehet venni személyesen is a dunapláza körül vannak, nézd meg a kapcsolatoknál a bolt címét.


[link] itt is van pár, de ha googliban rákeresel hogy hol kapható... teszkóban is van valami fehérje, a célnak megfelel ha nincs jelentős ch tartalma, bevallom azt nem próbáltam, nem is néztem milyen, de ált a sima fehérjékhez nincs hozzáadott cukor

2011. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bix ***** válasza:

ezek szerint már nem szoptatsz. akkor viszont neked is azt tudom mondani mint mindenkinek. kajából tolódj a zöldségek fele, nyersen vagy enyhén párolva, húsok a fehérje miatt, mehet a hal a csirke a pulyka, a bőr nélkül persze mert az iszonyat koleszterinbomba... gyümölcs se akkora gáz, reggel valami normális szénhidráttal indíthatod a napot, zab vagy ekvivalens történet pehely, por akármi fogmájában, zsírszegény kefírben akár, aztán estig szépen csökkenteni a szénhidrátot és plafonra vinni a fehérjét. ennyi a titok. nem szabad a cukros üdítőket, nasikat, zsíros félkész cuccokat, olajos idiótaságokat enni, kenyér krumpli és társai szintén kerülendőek.


rizzsel óvatosan de ehető, és mellette mozgás. gondolom a baba miatt kimenni nem nagyon tudsz, úgyhogy egy szobabiciklin gondolkozz el, intervallumos tekerésekre, addig a párod is ki tudja venni a részét a babázásból;)


sok sikert

2011. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!