Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés melett lehet...

Súlyzós edzés melett lehet kardio edzést végezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy eddig szinte csak súlyzós edzést végeztem kardió, illetve intervallum edzést nem nagyon és úgy gondolom bekéne iktatni az állóképességem miatt meg a fogyás miatt is pluszban. Szerintetek ha heti 3-4x végzek súlyzós edzést és 1-2 nap kardió edzést az hátráltatja az izmokat vagy akármilyen tényezőt? csak mert olvastam hogy van aki egy napon csinálja a kettőt és az nem helyes de én amúgy sem akarnám egynap a kettőt összevonni.

2018. dec. 1. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak lehet, hanem kell is. Ha csak úgy jön ki, hogy egy napon van a kardió és egy súlyzós edzés, akkor a kardiót hagyd a végére. Meg ha nem akarsz fogyni, akkor nyilván annyival többet eszel, mint amennyit elégettél. De ezt gondolom tudod. Hajrá!
2018. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer azt hallottam egy nagyon komoly testépítőtől, hogy neki szabad futni mert kokszol és a koksz megtartja rajta a húst, de aki nem cuccozik az ne kardiózzon mert leég róla az izom.
2018. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megy le az izom, ha intenzív kardiót csinál és nem eszik mellé. Ha rendesen kajál és megmarad aerob pulzustartományban, akkor semmi baja nem lesz. Sőt, az edzések is jobban mennek (legalábbis nekem, rendszeresen kerékpározok hosszú távokon is, mégsem ég le semmi.)
2018. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

" rendszeresen kerékpározok hosszú távokon is, mégsem ég le semmi."


biztos megy a koksz

2018. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenébe..lebuktam.. Igen, több éve nyomatom. Áh, pedig majdnem elhitte mindenki. Ah..
2018. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a cross fittesek épp ezt csinálják
2018. dec. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a crossfitesek épp annyira vannak csak tele mint a bringások.
2018. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!