Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorfként hogyan tudnám...

Ektomorfként hogyan tudnám hatékonyabbá tenni a tömegnövelés folyamatát?

Figyelt kérdés

22F vagyok, 185cm magas és 65kg, 62kg-mal kezdtem el a konditermi edzést áprilisban. Valamelyest látszódik rajtam, az izmaim definiáltabbak, szálkásabb lettem, de sajnos ez "nem az igazi".

A problémám az, hogy nem tudok sokat enni, egyszerűen képtelen vagyok annyit enni, amennyi "elő van írva". Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnék ezen segíteni, hogyan tudnám az étvágyamat fokozni, esetleg ismertek valami jó - nem illegális, hanem akár gyógyszertárban kapható - étvágyfokozó készítményt?



2018. dec. 25. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
B6 vitamin.
2018. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló adottságokkal kezdtem anno.

Ami nekem bevált az, hogy nem enni hanem inni kell a kalóriákat. Sokkal könnyebben lecsúszik.

Csinálj turmixot, zabpehelyliszt, fehérje, mogyoróvaj, banán aztán hadszóljon.


Létezik ilyen gyógyszer amiről te beszélsz, peritol a neve, de nem erőltetném.

2018. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Betartod a napi 6(-7) étkezést? Sokan szidják, hogy nem is kell 3 óránként enni, stb, de arra vita nélkül tényleg jó a gyakori étkezés, hogy sok kicsibe oszthatod el a napi adagot és úgy könnyebb megenni, mintha 3-4-szer ennél nagyobbat egy nap.
2018. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elcsipegetsz étkezések közt napi 100-200g diót, mogyorót hasonlót vagy leturmixolhatsz zabpelyhet fehérjével és azt megiszod esetleg bedobsz a multivitaminoddal 3 cent valamilyen olajat (oliva,tökmag, csukamáj, ami tetszik)
2018. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából sose értettem,hogy hogyan nem tud valaki eleget enni.

Egyes kutatások már 1g/kg fehérje esetén is képessé válik izmok építésére.A te esetben ez 62g!Az semmi!

Sőt legyen 1,5g még,akkor is 93g ennél többet szerintem pénzkidobás enni.

Egyébként magvakkal simán tudod hozni a szükséges kalória mennyiséget.100g hántolt napraforgóban van 627 kalória!

Még csak nem is drága,mert láttam már 600-700 forintért is kilóját.Kevered mogyoróval,ha nem vagy allergiás és teljes értékű fehérjét kapsz.

2018. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fehérjéd legyen 2 gramm testtömeg kilogrammonként, egyél minőségi szénhidrátot és mellé bedobhatsz zsírforrásokat például mogyoróvajat. A mogyoróvajat eheted teljes kiőrlésű kenyérrel, elég sokat rá lehet kenni. Esetleg ehetsz csokit, süteményt ha nem tudsz hízni.


[link]


Boldog Karácsonyt mindenkinek.

2018. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsírosan kell enni, úgy sokkal könnyebb.
2018. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
égy főzelékeket amennyit bírsz az tágittja a gyomrot éhesebb leszel meg nem zsírositt
2018. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!