Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kéne pár jó tanács? Többi lent

Kéne pár jó tanács? Többi lent

Figyelt kérdés

Megéri instant zabpelyhet venni ? úgy értem hogy ezt torna után pár percel megcsinálnám magamnak. Ebből a testem átalakítaná magának a szükséges anyagokra mint a cukor ami torna után hiányos a szervezetből. És csak utána a proteint, mert úgy mondták nekem ha megiszom a proteint akkor a test először azzal tölti fel a cukor szintet és kevesebb jut az izmoknak a fehérjéből, és megéri először valamivel feltölteni.


Hatásosak a zsír égetők ? Megérik ? Hamarabb lehet vele elérni hogy szálkásabb legyek ?


Tribulus mellett BCA ? Milyen arányban érdemes ?


Mit érdemes csinálni akkor ha a bokám például és a csuklóm ropognak ? A bokámat simán ropogtatni tudom bármikor könyedén, a csuklóm az pedik, akár csak megmozdítom jobban és roppan. Ez márt tornázás előtt is így volt :( Ha szednék izületekre valamit pl. a Natural Nutrition márkának a Joint flex gold terméke vagy hasonlók ? Vagy ezek nem segítenek ? tudom a kocsonya jó erre csak én az sem eszem meg sajnos :(


Köszi az értelmes válaszokat


2019. jan. 16. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt eszel edzés után amit akarsz.


Nem éri meg a zsírégető.


Ez a kettő is felesleges.


Vegyél egy ízületvédőt, melegíts be jól, nyújts, figyelj a terhelésre.

2019. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Instant zab: megeri, nyugodtan ihatod feherjevel egyutt.


Zsiregeto: igen hatasos ha jo a dieta hozza, Scitec Revex


Tribulus: 30 év alatt folosleges, legtobben semmit nem éreznek tole.


Bcaa: ha ilyen kerdeseket teszel fel, neked meg tok folosleges bcaa-t szedni.


Izulet: biotech arthro guard-ot ajanlom.

2019. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert gondolod hogy a BCA és a tribulus felesleges ? Nem jó ha védi az izmokat ha ´tultornázod magadat vagy kemény edzést csinálsz ? Igen azt eszek amit akarok, de sajnos edzés után nekem 1 óra az út haza, azért kérdeztem hogy míg haza érek valami ilyesmi táplálék kiegészítővel jobban járnék e, minthogy csak a proteint iszom meg
2019. jan. 16. 23:03
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 19 éves vagyok, bcaa-t és a tribulsut is akkor elhagyom
2019. jan. 16. 23:04
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 sajnos a dietaval gondok vannak mivel sajnos nincs olyan amit énis betudnék tartani, mindenhol a sok gyümölcs amit sajnos nem tudok megenni mert ha beteszem a számba hányingerem van tőle, nem az íze a baj az állaga XD tudom hulyének nézel de nemtudom meirt van így
2019. jan. 16. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Diétában amúgy is inkább a zöldségekre kéne koncentrálni, mint a gyümölcsökre, mivel sok bennük a cukor. Alma? Annak nincs fos állaga.
2019. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha nincs diéta, nincs siker! Nézd vergődhetsz a teremben, keményen edzhetsz, ha nincs kaja lőttek az egésznek. Én 2 évet elpocsékoltam kaja nélkül, nem is mentem semmire.


Na most, neked nincs diétád és szeded a tribulust és bcaat? nos ha komolyan akarod venni az edzést, a tribulus és a bcaa ugyanúgy elhanyagolható, mivel egyáltalán nem fontosak. Láttam szép kigyúrt srácot, bcaa meg egyebek nélkül és láttam nokedlit is, minden szarral :)


1 óa az út? nem baj, vigyél dobozba kaját.

2019. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reggel elmegyek suliba, onnand torna és utána haza. Elég sokat eszek csirke mellet rizs -el. ez a legfőbb étel amit fogyasztok. Sajnos imádom a kakaót, ez az egyik amit midnen nap megiszom vagy 2 liter tejet. Nem eszem össze vissza mindent, mivel alig eszek meg pár dolgot (nem izlenek általában az ételek) Egy olyan diéta megfelelő ahol pl.

Reggeli: tej valami tejbevalóval vagy zabpehely

Ebéd: csirkemell rizs -el vagy hal és rizs.

Vacsorára meg valami könyüt megint csak. Persze közben ennék olyant mint a banán meg az alma mivel ezeket eszem csak meg, és a zöldségekből sem eszem meg túl oskat

2019. jan. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!