Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne formasabb az...

Hogy lehetne formasabb az alkalom?

Figyelt kérdés

160 cm és 52 kg vagyok

Szeretnék kicsit formásabb feneket és laposabb hasat. (nem vagyok kövér csak pici felesleg van a hasamon) Milyen étrend kellene követem ami nem olyan drága? L



2019. jan. 18. 12:15
 1/8 IronYpetya ***** válasza:
55%

A "Stop Eating so F#@%ing Much" diétát, a könyvet megtalálod a címre keresve! :D


Nem adtál be képet, hogy az a "pici felesleg" mennyi, sem a mostani étrendedet, hogy kalóriadeficitre számoljunk belőle. Így azért nehéz lenne a fenti könyvnél komolyabbat javasolni.


nem mellesleg: nem létezik olyan élelmi forrás vagy étel, ami feneket formáz (kivéve ha 2 fél sárgadinnyét tömsz a nadrágodba). ahhoz sportolni, izmosodni kell. a zsírt eltakarítani egy dolog, a testnek formát adni a másik dolog.

2019. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sportolok
2019. jan. 18. 13:17
 3/8 anonim válasza:
77%
Érdemes lenne képet feltenni arc nélkül, ruhában, azért mondom H ne azt hidd H egy 40es pedo vagyok. Én is tettem fel hasonló kérdést, képet is és kaptam rá normális válaszokat. Kép nélkül tényleg nincs mit mondanunk. Én valamennyire értek ehhez, mármint a fogyáshoz és izmosodashoz persze csak annyit tudok amennyit online olvasgattam, de ha szeretnéd hogy segítsek írj rám, és szívesen adok tanácsokat. 17l
2019. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen étrend kellene követem ami nem olyan drága?"

Na jó, én most lövöm főbe magam...


Csirke, rizs, tojás, zabpehely, ezek nem drágák. Nehogy elkezd követni az interneten népszerű fitneszgyökér által összeállított étrendet...

2019. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%

#2 válaszoló voltam. Cukros italokat ne igyál. Teát is cukor nélkül. Kávét cukor nélkül. A napi cukor bevitel egy átlagos felnőtt számára 25 gramm. Ha többet fogyasztasz az zsirkent fog elraktározódni. Gondolj bele. 100 ml kolaban van kb 11 gramm cukor.

A kenyér az alapjába véve rossz, de ha ragaszkodsz a kenyerhez akkor ne Fehéret egyél.

Egy adag tészta kb 320 kalória+ szósz.

Én régen simán megettem három adaggal is, mert nem tűnt soknak. De az volt.

Zabkasa reggelire + egy alma és kávé

Ebéd pl rizs párolt sült zöldségekkel szójaszosszal

Uzsonna puding ( nem hizlaló ha édesítőszert használsz)

Vacsora tojás valamilyen formában, zöldségek stb

A levesek többségr nem hizlal.

Szívesen

2019. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IronYpetya ***** válasza:
77%

A csirke-rizs-tojás-zab nem étrend, hanem néhány hozzávaló. Ráadásul más tekintetben egészségtelen, ha valaki beáll minden nap ezt enni (tehát étrenddé teszi).


Azt elismerem, hogy nagyon jó alap. Se a tészta, se a rizs ne legyen fehér. A rizs helyett/mellett alapvetően jobb megoldás a lencse vagy más hüvelyes. A csirke sem csirke, hanem tipikusan fehér hús, alacsony zsírtartalommal. Csirkemell is ilyen persze. Zabpehely (nem gabonapehely!) pipa, tojás pipa. Különösen a fehérje - ha napi szinten sok tojással dolgozunk. Ehhez még egy marék zsírt, rostot és vitamint kell betervezni és kész az étrend.

2019. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Inkább magas zsírtartalmú de alacsony szénhidrát tartalmú ételeket fogyassz, és akkor látsz majd egetrengeto változást. Cukor 0. Gyümölcsöt is csak mértékkel.
2019. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elarulom h a diéta sem drágább mint az átlag kajak.. :D

Barátnőm nem dietazik, amikor együtt megyünk vásárolni ő költ többet. Én veszek csirkehust, rizs, zöldségek, kókuszzsír,pulyka mell, durum tészta stb..

Ő meg ketchup, tészták, csipsz, tej szeletek, tejszín hab, müzlok, csokik, üdítők, Paradicsom szósz, ilyesmik és sokszor többet fizet mint én...


Nekem az vált be h egy nap 110gramm ch max, fehérje 90gramm legalább, 45gramm zsír..

Szóval sok fehérje,keves zsír. Ch kell az edzéshez, szóval edzos napokon 160ch

2019. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!