Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném kigyúrni magam,...

Szeretném kigyúrni magam, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Igazából én csak egy vonzó ,izmos testet szeretnék magamnak,azonban különösebben még nem foglalkoztam test építéssel.


Úgy érzem,most "értem be" mentálisan is arra,hogy oda tudjam magam szánni ennek a sportnak.Ezért ha egy szakmabeli esetleg le tudná írni a test építés paramétereit,hogy hogyan is kell rá felkészülni ,egy edzés ,hogyan is nézzen ki, milyen sorrendben eddzem a különböző test részeim,mennyi időt töltsek a teremben stb... ,akkor azt megköszönném! 20/F


(180 cm vagyok és 72 kg ,ha ez számítana valamit a válasz adásban)



2019. jan. 27. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Két hónapig heti 3*2 óra úszás, aztán utána kezdd el csinálni a súlyzókkal, amit ideírnak.
2019. jan. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
31%

kajak, kenu, sárkányhajó

ott is van épp elég kondi, és nem kell naphosszat egy teremben nézni a csajok hátsóját :)

2019. jan. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól nem feltétlenül fogsz jobban tetszeni a nőknek, mondom ezt 20 éves testépítő múlttal. Amit biztosan tudok mondani, hogy türelem és kitartás, ha szereted csinálni, lesz eredmény is.
2019. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Sajnos nem értek egyet veletek,de túl hosszú lenne kifejteni ,hogy miért ...


Mindenesetre várom a további válaszokat.

2019. jan. 28. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!