Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a konkrét baj a tejjel?

Mi a konkrét baj a tejjel?

Figyelt kérdés

Emlékszem, anno 3,5-ös tejjel tömegeltem fel 60-ról 70 kilóra. Persze nem mindent ebből vittem be, de napi másfél liter minimum lecsúszott, a proteinport is ebbe raktam bele. Ráadásul alig zsírosodtam..


Semmi bajom nem volt, vitamintablettát sem szedtem mellette.


Semmi konkrét tanulmányt nem találok, csak a gyúrós oldalakon kihirdették, hogy rossz és nem szabad inni. Kész, vége.


Az meg mennyire igaz, hogy a tej miatt nem szívódik fel más tápanyag. Nekem ne mondja senki, hogy a bél falára rátapad, pedig sokan ezt állítják. Valószínűleg bioszból nem voltak túl jók.


2019. jan. 29. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-10 csodálatosan bemutatták amiről írtam...
2019. jan. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2019. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

# A tehéntej ugyanis tartalmazhat cukrot, aszpartámot, izoglükózt, hormonokat, gyógyszereket, gennyet, ürüléket, antibiotikumot, kis mennyiségben rovarirtó szereket, dioxinokat, nyákokat, rakéta-üzemanyagot és radioaktív izotópokat. Rendszeresen találnak bennük A1 béta kazein fehérjét, amit genetikai mutáció okoz. Ez az A1 tej valószínűleg hozzájárul több tucat súlyos betegség kialakulásához, mint amilyen a szívbetegség, az 1. típusú cukorbetegség, a rák, az autizmus és a skizofrénia. A Harvard kutatása összefüggést talált a tejtermékek fogyasztása és az ondósejtek rosszabb minősége, illetve a prosztatarák és a petefészekrák kialakulásának a kockázat a közt. Sok tanulmány egyenesen azt állítja, hogy a kazein a legveszedelmesebb rákkeltő anyag az összes közül."


Egészségetekre.

2019. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!