Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta mennyit kellene...

Okoskavok xdd kérdése:

Naponta mennyit kellene edzenem hogy izmosodjon a karom és még egy kicsit a hasam meg a lábam?

Figyelt kérdés
13 vagyok 58 kg és szeretnék egy kis karizmot meg esetleg láb,hasat is. Az a baj hogy fogalmam sincs ehez mennyit kéne edzenem (meg tudom persze az egészséges tàplàlkozás is) itthon csak 2 kg os súlyzóim vannak màsok nincsenek. Valaki megtudná mondani hogy naponta mennyit és “hogyan” kellene edzenem? (A hogyan alatt azt értem hogy milyen feladatokat kellene csinalnom pl fekvo stb)

2019. febr. 13. 19:27
 1/3 A kérdező kommentje:
+ nem vagyok duci, csak nehéz
2019. febr. 13. 19:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj ezzel, míg tizenhat leszel, addig bicajozz, focizz, röplabdázz, fuss és ússzál, vagy bármit amit szórakoztat és megmozgat.
2019. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben lehet hogy a legjobb tanacsot a tesitanarod tudna adni, ok tudjak nagyjabol mi a korodnak megfelelo. Mondjuk beszeltem mar tornasz gyerekekkel, ok felulesbol 300 at csinaltak, fekvobol nem tudom mennyit.
2019. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!