Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés
Okoskavok xdd nevű felhasználó kérdése:

Naponta mennyit kellene edzenem hogy izmosodjon a karom és még egy kicsit a hasam meg a lábam?

13 vagyok 58 kg és szeretnék egy kis karizmot meg esetleg láb,hasat is. Az a baj hogy fogalmam sincs ehez mennyit kéne edzenem (meg tudom persze az egészséges tàplàlkozás is) itthon csak 2 kg os súlyzóim vannak màsok nincsenek. Valaki megtudná mondani hogy naponta mennyit és “hogyan” kellene edzenem? (A hogyan alatt azt értem hogy milyen feladatokat kellene csinalnom pl fekvo stb)

Keress kérdéseket hasonló témákban: izom, edzés

febr. 13. 19:27  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

+ nem vagyok duci, csak nehéz

# 1/3Időpont febr. 13. 19:29 Privát üzenet
Várj ezzel, míg tizenhat leszel, addig bicajozz, focizz, röplabdázz, fuss és ússzál, vagy bármit amit szórakoztat és megmozgat.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 13. 19:40 Privát üzenet
Ebben lehet hogy a legjobb tanacsot a tesitanarod tudna adni, ok tudjak nagyjabol mi a korodnak megfelelo. Mondjuk beszeltem mar tornasz gyerekekkel, ok felulesbol 300 at csinaltak, fekvobol nem tudom mennyit.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 14. 09:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan edzek ezekkel hogy izmosodjon a karom?
Mennyit kell úsznom és hogyan hogy izmosodjon a karom meg a hasam és a combom is?
Ha lefogyok, a karomról is fogyhatok vagy rá kell dolgoznom arra? Hogy tudnék rá dolgozni úgy, hogy ne izmosodjon a karom?
Mennyi fekvo tamaszt kel naponta meg csinalnom, hogy izmosodjon a karom?
Mit ajánlotok hogy izmosodjon a karom?
Mit tegyek, hogy kicsit izmosodjon a karom?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!