Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek is volt már ilyen a...

Veletek is volt már ilyen a konditermen kívüli világban?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Nem kifejezetten masszív testépítő kinézetű még elég kezdő vagyok, de azért látszik, hogy edzek. 178cm és 98kg vagyok.


Itt egy kép.:

[link]


Elég visszahúzódó vagyok, de elkezdtem észre venni mintha pár szak társam azt hinné, hogy direkt feszíteném az izmaimat és azon röhögnek.


Még kb 1 éve is megtörtént velem egy társaságban, amikor egy picivel kisebb voltam.


Veletek is szokott ilyen lenni vagy csak engem találnak meg az ilyen parasztok, mert visszahúzódóbb kórosan szorongó vagyok?



2019. febr. 28. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hali. Ne foglalkozz velük! Én ilyen fizikumot szeretnék idővel majd! Gratula hozzá!
2019. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
olyan fura,mert ha ugy meghallom ,hogy valaki 98 kg,azt gondolnám kövér...de te nem,,jol nezel ki,,furi de fiu vagyok és tetszel
2019. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Végigolvastam a válaszokat és kétszer is meg kellett néznem a kategóriát, hogy jó helyen járok-e?! Azt hittem a homoszexuális kategóriában vagyok.
2019. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

#13


Ilyenek ezek a testepitok, ne csodálkozz rajta. Férfiasság 0.

2019. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenek a gyerekek és a fiatalok. Aki kicsit is kilóg a sorból, más, mint ők, azt cinkelik, nem feltétlenül rosszindulatból. Gondolom, nem igazán ismernek téged, mivel visszahúzódó vagy.

Nekem volt egy fiú osztálytársam, aki sokat sportolt és nagyon jól nézett ki, ő is kapott beszólásokat eleinte, de annyira jó fej volt, sosem haragudott meg érte, csak nevetett. Neked is lazábban kellene ezt kezelni, légy kicsit nyitottabb, ne vegyél zokon minden apróságot, így kifogod a szelet a vitorlájukból. Ne csinálj úgy, mint ha észre se vennéd, ne duzzogj magadban, hanem inkább vedd poénosra a dolgot. Egy kis magabiztosság nem ártana neked.

2019. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem az átlaghoz tartozik valamilyen téren, azt mindig megtalálják ilyen hülyeségekkel, beszólásokkal... Én /Krisz/ pl. nem iszom alkoholt! Soha! 33 éves vagyok, 17 éve edzek, de soha nem ittam egy korty alkoholt sem. Az oka egyszerű: Nem akarok, nem látom értelmét. Persze az emberek 99%-a iszik... A házibulik is csak erről szólnak, meg más bulik is... Az ivás menő, a nem ivás gáz! Osztálytársaim már 13 évesen kezdték az ivást, én azóta azaz 20éve!!! minden egyes összejövetelen, rokonlátogatáson, és minden olyan alkalomkor mikor előkerül az alkohol megkapom, hogy "mér nem iszol, tán beteg vagy" meg "mi bajod lesz tőle..." meg a hasonló hülyeségeket... De én csak nevetek rajtuk... Miután elkezdtünk edzeni testvéreimmel és jöttek a jobbnál jobb eredmények, versenyeredmények is Lifetime Naturálon, sorra kaptuk/kapjuk a beszólást hogy kokszolunk... Volt, hogy "családi ebédnél" az egyik huszonéves gyerek úgy ült le az asztalhoz enni, hogy az inge ki volt gombolva, és a nagy sörhasával támasztotta az asztalt. Mint kiderült, ülve nem tudta begombolni az inget, mert szétszakadt volna a hasán. Alig kezdtük el a kajálást, én az egészségesebb részről /rizs színhúsok stb./ válogattam, ő meg kilószámra tömte a kenyeret meg a zsírt, majd beszólt " azt hiszed ez szar, nem vagy normális, az az egészségtelen amit te csinálsz, meg az edzés is egy nagy hülyeség, mi lenne ha normálisan ennél te is mint mindenki?..." Én meg mondtam, hogy azt eszek amit akarok, éppen úgy, ahogy te is... Persze ezt a kajás dolgot is megkaptuk iskolától kezdve a munkahelyen át mindenhol...


A lényeg, hogy nem mások életét kell élned, hanem a sajátodat! Csak a buta emberek nem tudják elfogadni azt, ami tőlük különbözik... Az élet minden területén az átlag, az üres, a sablonos az "egészségtelen" az elfogadott! Ne legyél ilyen ;)

2019. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Elég visszahúzódó vagyok, de elkezdtem észre venni mintha pár szak társam azt hinné, hogy direkt feszíteném az izmaimat és azon röhögnek."


Feltételezem, hogy szarabbul néznek ki, mint te. Ha igen, akkor ez egy egyszerű irigység, nincs mögötte több


"Veletek is szokott ilyen lenni vagy csak engem találnak meg az ilyen parasztok, mert visszahúzódóbb kórosan szorongó vagyok?"

A kóros szorongás azt is előidézheti, hogy beképzelsz olyan helyzetet is, ami valójában nem úgy van. A szorongók egyik tünete, hogy azt hiszik, hogy sokan nevetnek rajta. Ezt is vedd figyelembe

2019. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%

Kónya Testvérek


Talán nem a rizst, meg a színhúst kellett volna kiválogatni egy összejövetel alkalmával.


Ne mondd nekem, hogy évente 1-2x nem tudsz csalni a kajában? Ezt nevezik megjátszásnak!


Direkt felhívod magadra a figyelmet, hogy te már azért is tisztán étkezel, ahelyett, hogy megennél egy pörköltöt nokedlival és mások sem szólnának be! Aztán csodálkozol, hogy beszólnak. Persze, hogy beszólnak, milyen befásult ember lehet az, aki egy alkalomkor nem bír lazítani kicsit és azt enni, amit igazán szeret? Ne mondd, hogy a színhús meg a rizs az, mert nem hiszem el. Előbb-utóbb mindenki megunja ezeket!

2019. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor látod, hogy néznek, akkor feszíts rájuk fullba, hadd lássák, hogy milyen az xd.
2019. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Aterzem, tapasztaltam, tapasztalom evek ota. Akkor is erzem a megveto vagy eppen gunyos tekinteteket ha 110 kilo vagyok, akkor is ha ledietazok 95-re es fele akkoranak latszok. Teljesen mindegy, ha valaki latja rajtad hogy egy olyan alapveto dologban, ami a ferfiassag legosibb, tudat alatt talan meg ma is a legnagyobb jelkepe, vagy eppen legerosebb szexepil, jobb vagy, megvetnek.

Es nem csak a fizikum az ami ilyenkor imponalo. Hanem a kiallason, kisugarzason azok a dolgok is atmennek a kulso szemlelore, amik a testepites es az eros ffi fizikum velejaroi: onbizalom, jo taplalkozas, celtudatossag, lelki beke. Utobbit meg azzal is megfejeled, hogy higgadt termeszet vagy. A ffiakat es a noket is lazba hozza korulotted az, hogy az jon le rolad, jo kiallassal, massziv fizikummal, hideg verrel, higgadt fejjel elsz. No persze a ket nem eseteben teljesen mast jelent a "lazba hozni". :D

Ne foglalkozz veluk, legyel buszke ezekre a megveto tekintetekre. 👍

2019. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!