Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek is volt már ilyen a...

Veletek is volt már ilyen a konditermen kívüli világban?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Nem kifejezetten masszív testépítő kinézetű még elég kezdő vagyok, de azért látszik, hogy edzek. 178cm és 98kg vagyok.


Itt egy kép.:

[link]


Elég visszahúzódó vagyok, de elkezdtem észre venni mintha pár szak társam azt hinné, hogy direkt feszíteném az izmaimat és azon röhögnek.


Még kb 1 éve is megtörtént velem egy társaságban, amikor egy picivel kisebb voltam.


Veletek is szokott ilyen lenni vagy csak engem találnak meg az ilyen parasztok, mert visszahúzódóbb kórosan szorongó vagyok?



2019. febr. 28. 20:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#17 Félre érted a dolgot! Nem kiválogatásról volt szó, hanem többféle étel és köret volt az asztalon, így mindenki abból szedett amit jobban szeretett. Tehát nem kivájkáltam a kaját, hanem adott volt! Más is szedett rizst, meg kevésbé egészségtelen dolgokat, csak mivel én jártam edzeni, ezért én kaptam a beszólást. Ha egy asztalon felkínálnak 5-6 féle ételt, had döntsem már el én, hogy miből akarok enni.Gondolom te sem úgy étkezel ilyen alkalmakkor, hogy az asztalnál ülő legegészségtelenbb embert figyeled és csak abból és annyit szedsz mint ő, azért hogy megfelelj neki... Nyilván amikor nincs választási lehetőség, csak letesznek az asztalra egy nagy kondér pörköltet meg kenyeret, akkor azt is megeszem, mert ahogy írtad egyszer egyszer belefér. /kivéve diétánál nálam/.
2019. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország fűnyíróország. Aki kilóg a sorból, elkaszálják. Vagy olyanná nyírbálják, mint az átlag. Már Janus is megírta az Egy dunántúli mandulafáról című költeményében. Valahogy sok itt a faeceskeverő excrementumember. A megmondó középszer. Amúgy szerintem jó a formád, ennyit talán én is mondhatok afféle kiöregedett wannabe hobbitestépítőként.
2019. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!