Kockahas?

Figyelt kérdés

9% a testzsírom mégsem látszódnak a kockák.

Mért van ez?



2019. márc. 5. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagy te abban, hogy 9%?

Van egyáltalán elég izomtömeg rajtad, hogy látszódjon?

2019. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
174 cm és 57 kg.
2019. márc. 5. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy nyeszlett fika vagy.
2019. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

A diliházban már telefon is kapható?!

Te olyan kis fika vagy hogy meg sem tudnálak különböztetni egy kopasztott csirkétől.

2019. márc. 6. 11:19
 5/10 anonim válasza:
Amikor azt mondtad, hogy nem látszanak, úgy érted hogy abszolút nem? Semmi? Még a nyomuk sem, jó világítás mellett sem? Ha tényleg nem akkor valószínű több az mint 9%. Az, hogy kevés zsír van rajtad, nem jelenti azt, hogy jól is fog kinézni. Tornázz hasra napi 3x-5x. Ha nem vagy formában, akkor másnapra izomlázad lesz. Ha mégsem, akkor rosszul csináltad.
2019. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az alső 2 látszódik egy kicsit.

Naponta 3-5 edzés, nem lesz az sok?

2019. márc. 11. 12:40
 7/10 anonim válasza:
Elnézést, hetente 3x-5x
2019. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most rendesen megmértem és 14 százalék.

Az alsó kettő egy kicsit látszódik de a többi nem.

Ez azért van lehet mert kiáll a bordám?

2019. márc. 15. 20:17
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja és ez az étrend:

Hétköznap napi 2 vagy 3 szendvics este pedig valami hús féle és minden nap egy alma.

Hétvégén:

Reggelire 2 májkrémes kenyér ebédre pörkölt uzsona egy alma, vacsorára meg még hús és nagyon kevés szénhidrát.

Heti legalább 2* futok és minden testrészre rendesen edzek.

Mikorra várható változás?

2019. márc. 15. 20:34
 10/10 anonim válasza:

57kg vagy, én 60 voltam amikor kezdtem, ugyan ilyen magassággal. Fél év után vettem észre komolyabb változást.

Az étrendedhez pedig azt tanácsolom kerüld az egyszerű szénhidrátokat -> cukrokat (max edzés után egy kicsit). Itt valaki mondhatja azt, hogy pedig cukrokat kellene enned, mivel ha veszel egy drága gainert/tömegnővelőt, abban is sok cukor van. Én soha nem használtam tömegnövelőt, mivel attól eléggé zsíros tud lenni az ember. Tekintve téged, elég soványnak képzellek el, lehet nem zsírosodnál annyira. Ez egyénfüggő. Ěn 2018 augusztusától durván tömegeltem, napi 3000 kalória. Ez ment 2019 februárig. Innentől kezdve csak annyi kalóriát viszek be, amit el is használok. Ez 2000-2500 között mozog. Ezt nehéz pontosan meghatárózni, egyébként neten találsz kalkulátorokat, amik segítenek kiszámolni, hogy mennyi fehérjét, szénhidrátot, és zsírt vigyél be. Mennyi kalóriát, ahhoz hogy nőlj.

2019. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!