Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő portól nő az...

A tömegnövelő portól nő az ember tömege?

Figyelt kérdés
Nő az ember tömege tényleg a tömegnövelőtől, ha az edzés meg a táplálkozás mellé szed ilyet? Én nagyon vékony vagyok, és a rendes kaját egyszerűen kieresztem a wc-be.

2019. márc. 11. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Hát ha kicsit is használ a por, én már örülök :)"

Sok értelme nincs ezresekért kristálycukrot zabálni. A kalóriaplusz számít. Mennyit égetsz egy nap és mennyit viszel be? Ha tömegnövelővel sincs meg a plusz, akkor sem hízol

2019. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" Én nagyon vékony vagyok, és a rendes kaját egyszerűen kieresztem a wc-be."

Akkor a tömegnövelőt is ki fogod. Ugyanis az sem csodaszer. Egyél többször keveset, számold a kalóriát és a makrókat!

2019. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kaját nem fogja helyettesíteni, ez is étel tulajdonképpen, csak por formájában, nem varázsszer. Max befosol.
2019. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Fingkirály ***** válasza:

Egyébként valószínűleg az anyagcseréd is ilyen, így vagy "bedrótozva". Ha tömeget akarsz növelni, akkor bizony zabálni kell (és keményen emelni mellé, mert különben csak hatalmas segg és pocak lesz a végeredmény a 60 centi széles vállaidhoz).


De előre szólok, a testépítés/tömegnövelés alapvetően egy kényszerített, természetes módon nem fenntartható folyamat (tehát drasztikusan át kell alakítanod az egész életviteledet ahhoz, hogy úgy élj), kb olyan mintha egy 100 literes hordóba kellene vizet hordani úgy, hogy óránként kifolyik apró lyukakon belőle 1 liter. Amint leállsz, azonnal elindul a visszafejlődés.


Így tessék dönteni. Vagy elfogadod, hogy innentől kezdve a konditerem meg a menetrendszerinti kiszámolt 2g per testsúlykilogramm fehérjés kötelező zabálások fogják irányítani az életedet, vagy...megbarátkozol önmagaddal, sztm tuti nem vagy te szégyen :)

2019. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!