Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv! Osztott vs. Teljes...

Edzésterv! Osztott vs. Teljes test edzes?

Figyelt kérdés
Kizarolag,ertelmes emberek valaszara vagyok kivancsi! Ki melyik preferalja indokkal,hozzateszem teljesen naturalokhoz szol a kerdes,nem a vegyeszekhez

2019. márc. 13. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó az,ha egy izom legalább 2x kap terhelést egy héten
2019. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Osztott...heti 4x ajanlanam az edzest de akkor szetkell robbantani az izmaidat
2019. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szergej55 ***** válasza:
69%
Én inkább a teljes testes híve vagyok. Összetett gyakorlatok, nagy súllyal, amik sokkal intenzívebb fehérjeszintézist váltanak ki, mint az izolálás. Csak hasonlíts össze mondjuk 2 éve edző amatőr erőemelőket 2 éve kondis edzést végzőkkel.
2019. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#10 egész testesben ezt a 3 gyakorlatot nem csináljuk egy napon. Pont azért amit írtál. Nem mindegy hogyan osztod fel, el tudok képzelni olyan egész testes edzőstervet ami többet árt mint használ. De ha jó van összerakva, ilyen probléma nem jelentkezhet.
2019. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 SZücsöm ***** válasza:

Én kezdőként csináltam 3 teljes testest. Aztán átálltam a heti 3-4 osztottba.


De a mostani tetszik a legjobban.


1 hetet 3 osztott súlyzós edzésre mell/bic hát/tric váll/láb + 1 teljes testes saját testsúlyos edzésre (ahol még +ban gyakorolgatom a planchelést kézenállást és egyéb trükköket) bontottam továbbá elkezdtem normálisan odafigyelni olyan testrészeimre is mint: alkar,fenék,csuklya,ujjak,nyak és ezeket is belecsempésztem a 4 napba.


"Kardió" gyanánt Heti 1 úszás és 1 futás.

2019. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Itt egy cikk ami mindent leír! Nekem bevált a dolog nagyon is!!! :)


[link]

2019. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

teljes test edzést preferálom én főként naturálban mindig az a lényeg hogy minél erősebb légy naturálisan úgy fogsz mindig több izmot felszedni egészen a potenciál maxig. teljes test edzésel meg heti 3-4x fekvenyomok 2.3x guggolok 1-1.5 x felhúzok (1.5 ugye bár a 2. felhúzás alacsony rpe rendszerben van.) + mellék gyakorlatok

Így meg van a megfelelő intenzítás és megfelelő erőnövelés.

2019. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!