Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésnek/Erőemelésnek...

Tömegnövelésnek/Erőemelésnek árt, ha nagyon komolyan veszem a kardiózást is?

Figyelt kérdés

Ma pl. addig futottam,amíg össze nem estem.

Felértem a lakásba és lerogytam a földre,ott feküdtem pár percig,mire fel bírtam állni.De rá fél órára is lihegtem még.



2019. márc. 16. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

Ahhoz hogy a kardio jellegu mozgasok elonyet erezd az erosportokban vagy/es mindennapokban, nem kell magas szinten csinalni. Heti 2-4 laza futas tokeletesen megteszi. Genetikafuggo kinek mi a laza, van akinek a 3-4 km kocogas, van akinek a 20km futas/alkalom.

Bele lehetne menni, hogy genetikailag alkalmas vagy-e egyaltalan egyikre-masikra (magas szintu kardio illetve eroemeles). Altalaban elmondhato, hogy aki jo eroemelesben, kardioban kevesbe, es forditva. Ismerd meg magad, melyikben vagy jobb, es azt helyezd prioba, a masikat csak kiegeszitesnek. A ketto egyutt nem fog menni. Ha magas szinten eroemelsz, a sok kardio kaloriabeviteltol fuggetlenul hatraltat, ha magas szinten futsz akkor a nagy sulyos edzesek hatraltatnak. Nem hobbi gyuros 100 kiloval pumpalgatok vagy kimegyek futni egyet a kutyaval szintrol beszelek.

2019. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20km futás laza? azért ne vicceljünk :D
2019. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezt az állandó genetikázást nem lehetne már abbahagyni? Akkora kreténség...
2019. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
mert látom, te olyan sokat hozzáadtál ehhez a beszélgetéshez, kedves 48%...
2019. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a % ? Ez a genetika dolog ez akkor is egy baromság, de ebben a "sportban" úgy mantrázza mindenki mint valami szentírást.
2019. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A profik is mind kardióznak,szükségük is van rá"


Mert benned is annyi cucc van, mint bennük, nem?

2019. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 mert talán úgy van? Erre még nem gondoltál? :D Ha kicsit magasabb szinten akarsz űzni bármilyen sportot, kell hozzá adottság. Ne mondd hogy nem így van. A kérdésben pedig komoly kardió szint mellett társul erőemelés. Ahhoz hogy mindkettőt jól, relatíve magas szinten csinálja, kell adottság. Ha nincs hozzá alkata, büdös életbe nem lesz jó futó vagy/és erőemelő. Persze hobbi futó meg hobbi gyúrós szinten megy párhuzamba bárkinek, max. a teljesítmény semmittevő.
2019. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!