Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem vagyok megelégedve...

AnonimAthlet kérdése:

Miért nem vagyok megelégedve a testemmel?

Figyelt kérdés

Már jó ideje edzek, a teljesítményemen nagyon nagy mértékben látszik a változás, 66 kg-ról, sikerült 80 kg-ra felmenni, szálkás, száraz izomzat. 182 cm magasság.

A környezetemben élők, idegenek folyton mondják hogy, jó a testem, izmos vagyok, de saját magamnak valahogy nem tudok megfelelni.

Valami ötlet, tipp hogy, le tudjam ezt küzdeni??



2019. márc. 26. 06:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként az idióta válaszokat elkerülve, kíváncsi vagyok hogy, ki hogy tudja ezt leküzdeni.
2019. márc. 26. 08:02
 2/13 anonim ***** válasza:
A válaszod is csak azt bizonyítja, hogy szakértő segítségre lenne szükséged.
2019. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szabályszegő, szimplán olyan emberek tanácsára lennék kíváncsi aki már járt ebben a cipőben, vagy esetleg ilyen helyzetben van. Ha nincs ilyen tapasztalatod vagy csak idióta megjegyzéseket szeretnél írni akkor legyszives ne itt tedd.
2019. márc. 26. 08:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem külsőddel van baj. Valamit kompenzálsz a külsőddel. De hiába fejlődött a tested. Az alapprobléma megmaradt. Azzal nem foglalkoztál.

Szerintem fogadd el, hogy nem a külső az egyetlen, legfontosabb érték egy emberben. Koncentrálj más dolgokra is, ne csak a külsőre és az edzésre.

2019. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az mitől idióta megjegyzés, hogy ez pszichiátriai probléma? Az. Olyan mint az anorexia.
2019. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És megint törlik a válaszaimat. Fantasztikus.
2019. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tessék, ugyan ezt mondja a #4 is. Csak finomabban megfogalmazva.


Gondolom neki is a k. anyját, igaz kérdező?

2019. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#4 Köszi.

Lehet hogy ugyanazt írta le csak kulturáltan, egy kommunikációban fontos a körítés.

Ha pszichológusra lenne szükségem, elmennék hidd el.

Sokat olvastam utána, Adonisz konplexus, test diszmorfia... És még mindig arra vagyok kíváncsi hogy, ezt a többi sporttársam, hogyan küzdi le.

2019. márc. 26. 09:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Sokaknál ez nem alakul ki.

Akinél meg kialakul, sokszor nem keresnek professzionális segítséget (és ez már egyenes út a szerek felé)

2019. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 bingó

Ezért van ilyen ijesztően sok szerhasználó az amatőr kondisok között...

2019. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!