Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzés?

Teljes test edzés?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom, hogy milyen jó, meg a legjobb felosztás, stbb.., egy csomó jó érv van mellette.

Viszont, ezt mégis hogy lehet megcsinálni?

Heti 3x és egy edzés ilyen?



High bar Guggolás

Konvencionális Felhúzás

Fekvenyomás vízszintes padon

Döntött törzsű evezés

Mellről nyomás állva

Bicepsz francia rúddal

Koponyatörő

Vádli állva kézi súlyzóval

Lábemelés függeszkedve

Hasprés

Plank


Szerintem ezt nem lehet kibírni. A 3 nagy alapgyakorlat egy edzésen? És még e mellé evezés + mellről nyomás + a kiegészítők?


Akik teljes test edzést csinálnak, azok hogy oldják ezt meg, hogy bírnak ennyit?


2019. márc. 26. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

ICF 5*5 sokaknak bevalt!


Nekem amugy annyira nem tetszett mert a heti három guggolas (+ felhuzas) annyit kivett belolem,hogy utana az evezest fekvenyomast kb nem is tudtam normalisan csinalni. En atvaltottam felsotest-alsotest edzesre es igy ez sokkal jobban bejon nekem, kevésbé csinál ki. Teljes testesnel kb 3 hét után elegem volt az egeszbol. Igy neznek ki a napok:


alsotest

felsotest

piheno

alsotest

felsotest

pihenő

pihenő


Néha csak három edzés van egy heten, attol fugg hogyan van idom. En igy ebben a felosztasban nagyon elvezem :D Kétszer megedzek minden izmot egy heten, igy szerintem jobb mint a klasszikus osztott. Push pull leg-t is jonak tartjak,de nem próbáltam még igy nem tudok rola nyilatkozni.

2019. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egy egesz testes edzes. A 3 alapgyakorlatot kulon napra rakod. 1. nap guggolas, huzodzkodas, ferde nyomas, kalapacs bicepsz, nyak mogul nyomas, csigan letolas, haspres. 2. nap fekvenyomas, dontott evezes, fej fole nyomas, karhajlitas allva, padlorol nyomas, labemeles, vadli. 3. nap felhuzas, fekvenyomas egykezessel, csigan lehuzas, mellrol nyomas, gepes bicepsz, padlorol nyomas, haspres gepen.

Ez csak egy pelda, sokfele felosztas letezik, de legalabb 2 fele (inkabb 3-4) az egesz testest is erdemes szetszedni.

2019. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!