Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, ha már 1 éve meg...

Mit tegyek, ha már 1 éve meg vagyok akadva a fejlődésben? Nem erősödök semmit, inkább gyengülök.

Figyelt kérdés

Azt sem tudom megcsinálni,ami tavaly ilyenkor ment.Hiába veszem vissza a súlyt és kezdem előről,a vége az lesz,hogy megakadok egy mégkisebb súlynál.Pedig egyre többet eszek,de hiába.Kezd elszállni a motivációm.Hiába küzdök,nincs semmi eredménye.

De nem akarom feladni.Kéne valami edzésterv,ami változtatna ezen.

Vagy ilyen szar a genetikám,hogy ennyire voltam képes,egy ilyen gyenge szintet hozni.Akkor meg hiába csinálom.Úgy minek kínlódjak,ha nem lehetek jó benne.



2019. ápr. 7. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Valtoztass az edzesterven...Ha Hetfon mindig mell volt, akkor rakd at egy masik napra...meg ne mindig ugyanabban a sorrandben csinald a gyakorlatok...olyan sulyt hasznalj amivel normalisan vegre tudod hajtani a gyakorlatot. 8-12 ismetles kozott csinald oket
2019. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Blokk periodizációt javaslok, mindent megtalálsz a powerbuilderes srácoknál róla
2019. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a blokk periodizációt,nem sikerült fejlödnöm vele.Végigcsináltam a majdnem 4 hónapos edzésprógramot azért,hogy 2.5kg-t tudjak emelni a fekvenyomásomon,a másik 2-ben meg nem tudtam új maxot se nyomni
2019. ápr. 7. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Tolj be 2-3 hét pihenőt, mert szerintem túl vagy edzve, ha csak nem az a gondod, hogy mondjuk 150 kilós fekvenyomásról nem sikerült emelned 1 év alatt. De semmit nem írtál szerencsére magadról, súly, magasság, mekkora súlyokkal dolgozol........
2019. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

172 cm 78kg vagyok

Egyáltalán nem nagy súlyokkal edzek.Guggolni 150 kg-ba tudtam egyet,fekvenyomásban 110 kg és felhúzásban 195 kg volt a maxom

Kb 3 és fél éve edzek,2 éven keresztül fejlődtem és elértem ezt a szintet,de már több mint 1 éve semmi fejlődés.

És amiket leírtam ide,azok személyes rekordok voltak,jelen pillanatban nem tudnám megcsinálni,mert inkább már gyengülök.

2019. ápr. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!