Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes e súllyal futni?

Érdemes e súllyal futni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam felvennék egy hátizsákot,megraknám nehéz könyvekkel vagy téglával és azzal futnék

2019. máj. 4. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
Na hát arra ez pont jó lesz. Erre való a súllyal futás.
2019. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

- intervall [link] + [link]

- beépített tornagyakorlatok

- spartan


Ezek segítenek az edzésben és nem terhelik annyira az ízületeket, mint a súllyal futás. A súllyal futásnál a hátizsákra külön kell figyelni, hogy ne verje le a vesédet. Szerencsére erre már vannak normálisabb eszközök, mint a klasszik katonai hátizsák.

2019. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vegyél magadra láb és kar súlyt, az mégiscsak kényelmesebb mint a megpakolt szegény könyveket rongyosra rázni.
2019. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is baromság súlyokkal futni. Inkább fartlekezz, azt nem fogod unni
2019. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lábsúlytól aztán a térízületed olyan terhelést kap, amit szépen kilazítja azokat és sérüléshez vezet. De nyugodtan próbáld ki. Mit értek én ehhez?
2019. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En egy kg-os( csuklonkent) kezisullyal futok 8-10 km-t.
2019. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem érdemes!!! Ha túl hosszú, akkor fuss intenzívebben rövid ideig.

Esetleg fedezz fel más típusú edzést: bicikli, úszás, erősítések pl TRX, túrázás stb

Heti 2-3 futás bőven elég főleg ha unod....sőt szerintem akkor nem is érdemes csinálnod.

Üdv,

Egy futó

2019. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!