Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek, hogy jobb...

Hogyan edzek, hogy jobb legyen a kondim?

Figyelt kérdés

Konditerembe járok het 2-3-szor elliptikus trénert és futógépet hasznalok meg lábra gépet és hasazást csinálok, csinkázok 5-6 kg 3*15 meg gugolást súllyal 10kg 2*15

Azt szeretném, hogy jobb legyen a kondim többet bírjak futni és jobb legyen az állokepeségem.

Heti hányszor menjek edzeni és ezen kívül csináljak mast is?



#futás #edzés #konditerem #edzésterv #kondi #Álloképesseg #Sport. Testépítés
2019. máj. 12. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:
24/l
2019. máj. 12. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állóképesség javításához -- állóképességi edzés kell. A felsoroltakon kívül úszás, biciklizés is jó. Olyan inztenzitást válassz, amit huzamosan bírsz, nem fáradsz ki pár perc után. Egyre növeld a távot, időtartamot. Ha nem megy még folyamatosan a futás, csinálhatod úgy, hogy 1 perc futás, 1 perc séta. Majd 2 perc futás 1 perc séta. Végén egyre többet fogsz futni és kevesebbet sétálni és eljutsz a folyamatos futásig. Úszásnál hasonlóan, pár hossz után tarts pihenőt, ha kifáradsz. Ahogy fejlődik a keringési rendszered, egyre ritkábban kell pihenőt tartanod és egyre hosszabb távok fognak menni folyamatosan.
2019. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lefutottam 20 perc alatt 9 kmt amibol 2 perc séta volt, elkezdtem bicozni 2 - szer voltam eddig 27 kmt megtettem
2019. máj. 12. 19:13
 4/5 aikiboxer ***** válasza:

Hogy futottál már volna le 20 (sőt: 18, ha a sétát nem vesszük) perc alatt 9 km-t, amikor a világrekord 23 perc körül van? :D

[link]


Ha ilyen szuper a kondid, akkor egyből olimpiára jelentkezz, nem kell edzened. :P

2019. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fére neztem 2,46 km :D
2019. máj. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!