Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon sovány vagyok. Hogyan...

Nagyon sovány vagyok. Hogyan tudnék hízlalni magamon?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni de nagyon vékony vagyok és bármit eszek nem hízok. Valami ötlet? Privátban is jöhetnek tanácsok.

2019. máj. 13. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi hogy otthon akarok edzeni, nem kondiba. Nem akarok használni segéd eszközöket. (pl.: súlyzó)
2019. máj. 13. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem hízol, mert nem eszel eleget. Lehet, hogy heti egyszer vagy kétszer sokat eszel, de garantálom, egy havi átlagban nem. Ez lassú folyamat, konzisztensen kalóriapluszban kell maradnod.

Kezdd el számolni a makróid (MyFitnessPal pl), egyél elég fehérjét (2g/ttkg), aludjál rendesen (napi min 7,5-8h) és eddzél rendesen (nem vagyok nagy calisthenics guru, ebben nem akarok tanácsot adni)

2019. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ugyan ez. 159cm 39.9kg.

(Párnapja 38.4kg voltam)

Nem akar rajtam maradni semmi. A sok negatív beszólás miatt, most nagyon elhívatott lettem. Két napja eszek rendesen. De úgy, hogy hányingerig szinte. Amikor már nem fér belém akkor is legyűröm. Emelett napi 100 guggolás, 100 lábemelést csinálok. Valamint 1kg-os súlyzóval kézemelést. Most a 38 kilóról majdnem 40 vagyok. Hozzá kell tenni, a sport után mindig fehérje port iszok. És egy gyümölcsöt mellé. Ez egyenlőre hasznosnak tűnik!

2019. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 kilós súlyzóval mi a cél?


Amúgy a biológia szabályai mindenkire vonatkoznak, ha stimulálod az izmaidat és emellé kalóriapluszban vagy, akkor izmosodni fogsz.

2019. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!