Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Also mell-re gyakorlatott...

Also mell-re gyakorlatott valaki tud?

Figyelt kérdés
A kulso,kozepso,felso mellemen latom a valtozasz meg izmosqbb is de az alson egyszeruen meg mindig zsiros meg egy semmi. Mondtok par gyakorlatott also mellre?

2019. máj. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet elszaparalni, de sima padon egykezesekkel nyomj fekve. En sokkal jobban szeretem, mint ruddal, jobban is erzem. Egyebkent nincs semmi baj a rudas nyomasommal technikailag, szimplan kedvezobbnek tartom kezisulyokkal, jobban is tudok figyelni a progressziora
2019. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dips. Tolodzkodas magyarul ha jol tudom na attol erezni fogod az also melled. Csak 2fajta van ami a tricepszre meg ami alsomellre. Mikor csinalod a konyokod eyy kicsit kifele nezzen es menj annyira le amennyire tudsz.
2019. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alsó mellre nem tudsz edzeni, nem létezik olyan. Egy mellizmod van, maximum a gyakorlat azt befolyásolja, mennyira használod. Legjobb gyakorlat mellre a fekvenyomás, egykezes nyomás.
2019. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes.Kb 10 év alatt nem halottam még ilyesmit.

Egy képet néznék a formáról mielőtt feleslegesen gépelek neked...

2019. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nincs "alsó" melled, mert nincs elég tömeg...
2019. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5 99% de azért megnézném a formát.

Persze bas zik képet küldeni.

2019. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!