Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs energiám pedig...

Miért nincs energiám pedig mozgok is?

Figyelt kérdés
A napot kávéval kezdem egy kiskanál cukorral iszom majd 25 perc bicikli a munkahelyemre. Ott megleszek egy natúr joghurtot mindez reggel 7 előtt. 9 kor reggeliztem ( sok zöldség teljes kiörlesű kenyér) normál ebéd. Majd hazabicajozom. Uzsonna. Vacsora és este 8 kor már van hogy el is alszom olyankor több min9 órát alszom másnap reggelig. Eszem zöldséget gyümölcsöt kab napi 2 - 3liter vizet iszom. Napi 3 kávé Fogalmam sincs mi a gond....

2019. máj. 24. 18:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és van rajtam 10 kiló felesleg úgyhogy kellene hogy legyen energiam
2019. máj. 24. 18:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan rászokott a szervezeted a koffeinre. Annak elvonása ilyen esetben tud fárattságot okozni.
2019. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

*Fáradtságot

Te jó isten, verem a fejem a billentyűzetbe.

2019. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és van rajtam 10 kiló felesleg úgyhogy kellene hogy legyen energiam
2019. máj. 24. 19:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vonom meg tőle. Teljesen normálisan iszom 2 - 3 kávét. Terhesség alatt és után sem ittam kB 1 évig. Ennek másfél éve.
2019. máj. 24. 19:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz elég szénhidrátot?
2019. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen a munkahelyemen van konyhája és a szakács nem főz valami diétasan. Meg a reggelim is 1 szelet teljes kiörlésű rozs kenyér feltéttel es sok zöldseggel
2019. máj. 24. 22:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként igyekszem kerülni a szénhidrátot mert fogyni akarok. De mint írtam az ebéd normális vagy burgonya vagy tésztaféle van az ebédhez pl Bolognai vagy burgonyakrémleves, ilyesmi
2019. máj. 24. 22:08
 9/13 anonim válasza:
100%
Lehet vitaminhiányod van, próbálj ki egy multivitamint.
2019. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi ez amiket eszel? Natúr joghurt, a reggeli az zöldség, kenyérrel? Nem csoda, hogy a szervezeted raktározó (zsírtartalékoló) üzemmódban van, ha nem kap elég tápanyagot.


Leginkább az kéne, hogy minden étkezésedben legyen rendes mennyiségben fehérje és lassú felszívódású szénhidrát (a teljes kiőrlésű kenyér az ilyen, azzal még nincs is gond). Minden étkezésedben legyen hús, vagy mondjuk tojás. És minden étkezésedben legyen ezek közül valami, hogy zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér/tészta, stb. Nézd meg mik a lassú felszívódású szénhidrát forrásai még.


Napi 2-3 liter víz akkor jó, ha 50-60 kiló vagy.

2019. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!