Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs energiám pedig...

Miért nincs energiám pedig mozgok is?

Figyelt kérdés
A napot kávéval kezdem egy kiskanál cukorral iszom majd 25 perc bicikli a munkahelyemre. Ott megleszek egy natúr joghurtot mindez reggel 7 előtt. 9 kor reggeliztem ( sok zöldség teljes kiörlesű kenyér) normál ebéd. Majd hazabicajozom. Uzsonna. Vacsora és este 8 kor már van hogy el is alszom olyankor több min9 órát alszom másnap reggelig. Eszem zöldséget gyümölcsöt kab napi 2 - 3liter vizet iszom. Napi 3 kávé Fogalmam sincs mi a gond....

2019. máj. 24. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Húst eszel eleget? Fáradt vagy, vagy inkább álmos?
2019. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nos a sport az a napi 2x 25 perc bicaj a munkába oda vissza. Eléggé erőltetett tempóban ( mindig késés én vagyok). Az előző írta hogy legyen szénhidrát. Elméletileg van. Reggelire rozskenyén ebéd az teljesen normális nem diétás mert munkahelyi étkező én eszem az van amit aznap főznek ( mint oktató konyha így nem valami szart adnak) hazabiciklizem akkor gyorsan Bedő ok egy szelet teljes kiörlésű rozs kenyérből szendvicset. Vacsora az meg mikor mi de alltalaba meg int szendvics sok sok zöldséggel. Vagy egy virsli rozs kenyérrel ilyesmi.
2019. máj. 31. 07:33
 13/13 A kérdező kommentje:
Vas hiänyom volt
2019. júl. 20. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!