Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek edzeni, sokkal...

Ha elkezdek edzeni, sokkal kisebb lesz a mellem?

Figyelt kérdés

Diéta nélkül.

Ha izmot akarok felszedni, akkor felette a zsír ami van, az elég, vagy az izom csak kinyomja?

Amúgy sem vagyok megáldva, és nem akarok úgy kinézni, mint egy kisfiú.

Bocs, ha hulye kérdés, abszolút nem vagyok képben. Kérlek ne savazzatok.

L



2019. jún. 6. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Feltétlenül? Lehet valahogy minimalizálni a méretcsökkenést?
2019. jún. 6. 13:54
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Nem lesz kisebb.


Ha izmot akarsz felszedni, akkor tömegnövelned kell, ez azt jelenti hogy több kalóriát eszel mint a szükségleted, így a szervezetednek van fölösleges energiája amit eltud raktáozni. És itt jön képbe az edzés, mert így izom formájában fogja elraktározni és nem zsírként. A zsír nem ég el, ahhoz hogy fogyni tudjál ahhoz kevesebb kalóriát kell enned. Ebben az esetben lehetséges hogy kisebbek lesznek egy kicsivel a melleid, mert ahogy elkezd csökkeni a zsír mennyiség a melleden, úgy egyenes arányosan fog kisebbnek kinézni. Ha viszont tömegnövelesz, akkor nem hgoy kisebbnek fog kinézni, hanem még nagyobbnak.


Arra viszont figyelj, hogy jó minőségü kajából legyen bevéve a kaloriáid, különben lehetséges hogy nem izmot fogsz raktározni, hanem tovább zsírt.


Ha tényleg szeretnél valamit elérni, és nem csak "divat"ból akarsz 2hétig fitten élni akkor ajánlom a következő youtube csatornák felkeresését, ahol megtudhatsz minden az edzésről, és a táplálkozásról:


Orosz János

Valentin Torma

Tari Ádám

Team Sportaholic

2019. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Ha szalkasitasz akkor kisebb mert zsirbol van a togyed. Ha csak izmot szedsz akkor csak formasabb lesz a fejni valod
2019. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a férfiaknak megnő a melle, a nőkről meg eltűnik. Ez a sport ilyen :)
2019. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz kisebb, csak ha szálkásító diétára állsz át
2019. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból, ki pontozta le a hozzászólásomat, és miért? Megindokolná? Adok egy full normális választ, 100%-ban igazságot írok, erre lepontoznak.. De miért? Azért mert nem ajánlottam fehérjét a hölgynek, vagy mert leírtam hogy normális étkezés nélkül semmi eredményt nem fog elérni?
2019. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hmmm… legalább logikus magyarázat :D


És mostanra már csak 38%-os a válaszom, már alig várom hogy jöjjön valaki és benyögje hogy én a bcaa-t ajánlom, azt felpontozzák 100%-ra :)

2019. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz kisebb. Viszont ha túl sok izmot szedsz fel mellre-vállra, esetleg hátra is (aminek esélye 0,0003% :D), akkor kisebbnek tűnhet.
2019. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 7/11 Időpont ma 16:50

Én felröhögtem, amikor láttam, hogy 50% a pontozás annak ellenére, hogy te adtad meg először a legkerekebb, legnormálisabb választ. xddd


OFF:Ez a testépítés részlet halott egy ideje. Ha valakinek segíteni szeretnél írj, de ne a százalékolásért csináld, mert több a troll, mint aki ért is bármit az egészhez, és ők szétverik a ráta rendszert.

2019. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!