Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek edzeni, sokkal...

Ha elkezdek edzeni, sokkal kisebb lesz a mellem?

Figyelt kérdés

Diéta nélkül.

Ha izmot akarok felszedni, akkor felette a zsír ami van, az elég, vagy az izom csak kinyomja?

Amúgy sem vagyok megáldva, és nem akarok úgy kinézni, mint egy kisfiú.

Bocs, ha hulye kérdés, abszolút nem vagyok képben. Kérlek ne savazzatok.

L



2019. jún. 6. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyugi mindenkit lepontoznak akarmit ir.
2019. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Igen nézz meg a kondis csajokat egyiknek sincs melle vagy szilikon van nekik
2019. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, mert azok a "kondis csajok" akikre te gondolsz, szét vannak diétázva. kérdés leírása: "Diéta nélkül".

hopsz..

2019. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Oké, már értem. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2019. jún. 7. 10:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahogy irtam en is szalkasitas miatt lesz kisebb a melled mert ha bem szalkasitasz csak edzesz akkor formasabb lehet. Attol neg hogy lepontoznak igy van
2019. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Izmot akarsz felszedni, akkor tömegelsz, ha nem is konkrét "diétád" van, de többet eszel. Nemhogy lemenni nem fog, lehet, hogy nőni. Nekem egy számmal nagyobb lett, és rendesen edzek mellre. Nyílván plusz zsírtól. A lényeg, hogy nem megy le.
2019. jún. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül semmit se szedsz fel.Diéta=étrend.A nők izomépítése messze elmarad a férfiakétól,nincs annyi tesztoszteron.El kell dönteni hogy formás,esetleg kisebb melleket,vagy formátlan nagy csöcsöket szeretnél hordozni.A kettő együtt nem megy.A női mell zsirszövet javarészt.Magam részéről nem vagyok csöcsmániás,és apszolutt nem jön be a nagy mell.Csak azért irom,mert a nők elég nagy része azt gondolja,hogy minden férfi álma a nagy mell.Hát nem.Sokan,sokféle izléssel vagyunk.Csak azért irom,mert az az érzésem,hogy zavar a dolog.Ne félj,Az edzéstől nem fog eltűnni,max formásabb lesz.Ne a testépítő nőket nézd,mert azok nagyon más kategória!!

Azt sokan nem szeretnék,és nem is cél!!

2020. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!