Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik nez ki...

Szerintetek melyik nez ki kemenyebben?

Figyelt kérdés

45os felkar 5-10%-al vagy 50es fedett?


Azert betomegelve 120kgosan durvabban nez ki az ember mint leszalkasitva 100kgosan,nem?



2019. jún. 13. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ertem , akkor szarazon kemenyebben nez ki a fizikum.
2019. jún. 14. 12:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy keményebben. Brutálisan néz ki egy 45 cm-s felkar szárazon, míg egy 50-es zsírosabb... Csak egy zsíros pajszer, semmi több.
2019. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy 45os kar 5-10% tzs-vel meg nagyobbnak is tunik, mint egy 50es fedett.

Egy 100 kilos atlag magassagu ember szalkasan pedig nagysagrendekkel jobban nez ki, mint egy 120 kilos fedett.


Az egyik legjobb pelda 61cm vs 56cm karok, 122-130kg vs 90-100kg:


[link]

2019. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jogos, koszi a valaszokat
2019. jún. 14. 19:35
 15/15 anonim ***** válasza:

A szálkás izmosabbnak nézki.


Pl.: Eddig nagy testzsírszázalékom volt, amik elfedték az izmaimat így az átlag ember kövérnek nézett inkább mint izmosnak.


Családon belül is mondták hogy fogyjak le sőt minden elég közeli ismerős hogy felhozza a témát.


A Cutom után meg hírtelen jöttek a kommentek, hogy "Huuuhh de kigyurtad magad", "milyen izmos vagy" stb...


Pedig még veszítettem is valószínűleg az izomtömegemből.


Ne értsd félre nem vagyok pro testépítő. Most is 90kg vagyok jól kivehető de még zsírfedte kockákkal a 178cmemmel, de ezeket a kommenteket átlag emberktől kaptam akik nem része a testépítő világnak.


Azaz lehet te mint konditerembe járó ránézel egy 120kgos "dirty bulkos" egyénre és elcsodálkozól milyen izmos, de az átlag embernek az első gondolata, hogy "Kövér".

2019. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!