Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kíváncsi lennék, hogyan is...

Kíváncsi lennék, hogyan is kezdjem el az edzést? Sok idő lenne ez az egész?

Figyelt kérdés

Szeretnék kocka hasat,bár nem titkolom,van rajtam felesleg.

172cm 70kg

Ez tudom, hogy így elég sok.

De viszont szálkásitani is szeretnék,ami megintcsak egy macerás dolog.

Akkor izomtömeg növelést is..

Hogyan kezdjem el?

Hogyan étkezzek?

Mennyit kell fogynom?

És Nagyjábol mennyi idő alatt lesz változás?



2019. jún. 16. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy így egyszerre ez az egész nem fog menni..
2019. jún. 16. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magas a testzsirod akkor szalkasits ha nem akkor tomegelj. Szalkasitaskir kaloria deficit a lenyeg tomegeleskor kaloria tobblet. Heti3 x teljestest edzes fo gyakorlatokra osszpontositva. Nagyabol ennyi meg edeseget kerulni. Illetve 8ora alvas mindig
2019. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb lenne tomegelessel kezdeni, mert akkor ha elerted a kivant izomtomeget csak leszalkasitasz es elerted a celod. Ha szalkasitassal kezdesz valoszinuleg tomegeles utan szalkasithatsz ujra, tehat az elsonek nem sok ertelme van, mivel a 70 kiloddal nem lehet tul magas a tzsd.

Valtozas kb fel ev, mire magadon komolyan eszreveszed es kb 1 ev, mire a kulvilagnak is egyertelmuen latszani fog. Jovo nyarra mar osszehozhatsz egy strandformat.

2019. jún. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!