Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzesben gondolkodom....

Otthoni edzesben gondolkodom. Tovabbiak lent. Kerdesem, hogyan?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok. Sajnos feherjere, turmixokra nincs lehetosegem, draga a penztarcamnak. Mindenkeppnitthoninedzest szeretnek. Egy darab 10kg-os sulyzom van, kezdesnek talan eleg, aztan novelem. Ez egykezes. Anno, 4-5 eve elkezdtem azt emelgetni, es hihetetlen modon nagyot nott a karom hirtelen. Etrendemban nemnszerepel energiaital, sem cukros udito alapbol. 182cm/103kg vagyok, de mindenki 85kg-nak saccol. Egyaltalan nincs nagy hasam, en sem ertem, hogy lehetek ennyi kg. Mit ajanlotok? Kerlek legyetek belatoak, konditerembe nem szeretnek jarni. Tanulo vagyok, igy nem nagyon van ra keretem. Azt szeretnem, hogy lathatoan nagyobb, viszont erosebb is legyenba karom.

2019. júl. 7. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a 10 kg-os súly elég lesz valamire, habár jó volna beszerezni még egyet,mert nem csak karra kéne edzeni, hanem teljes testre. Láb, hát, mell, bicepsz, tricepsz,váll, vádli, has. Egy drb súlyzóval nehézkes lesz
2019. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!