Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért érzem úgy edzés után,...

Miért érzem úgy edzés után, mint ha semmit sem csináltam volna?

Figyelt kérdés

Végigcsináltam a ma megadott edzést,felhúzás volt,mellről nyomás,húzódzkodás,padlóról nyomás,jóreggelt

180 kg-ba húztam 5-öt,a maxom 190 volt.Mégis úgy éreztem,mimt ha csak valami ládát emelgetnék,egyáltalán nem volt megterhelő.Még csak nem is lihegtem utána.Mellről nyomásban új rekordot nyomtam,mégsem éreztem semmi megterhelőt.Jóreggeltben is nyomtam egy új 5RM-et.


Még csak ki sem izzadtam

Régebben egy felhúzás után percekig lihegtem.Olyan érzésem volt most edzés után,mint ha semmit sem csináltam volna.


Az utóbbi időben elkezdtem keményen kardiózni,futok,sprintelek az erőemelés mellett.Lehetséges hogy az erő-állóképességem egy olyan szintre fejlődött,hogy a súlyzós edzés nem fáraszt el?



2019. júl. 10. 22:48
 1/3 anonim válasza:
Mivel olyan nincs, hogy random szuper ember lettél, hogy hirtelen kibírj mindent. A válasz, hogy tedd feljebb a mércét. A kardióval, és futással sokat fejlődtél, és az eddigi kihívások már nem elegek. Tornázd fel a súlyt, vagy a sorozatot. Vagy a legjobb, mind a kettőt. De csak csínján, nehogy baleset érjen. Túl nagyratörő se legyél.
2019. júl. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem erzed megterhelonek az 5 ismetlest, huzz 7-8-at. Ilyen egyszeru. 😃
2019. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell a progresszív túlterhelés.
2019. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!