Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt lehet 15...

Mennyi idő alatt lehet 15 kilót fogyni napi 500 kalória bevitelével, ha az alapanyagcserém 1400 körüli?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 17:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%

Rohanj át hetente 2-3x egy tisztáson azt képzelve, hogy üldöz egy oroszlán és az életed múlik rajta (Gábriel-módszer)! És csak a fák közé érve menekülsz meg.

Ettől ami lemegy, az lemehet, nem leszel kórosan sovány.

2022. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 162 centihez 53 kiló vagyok és fel szeretnék szedni még 5-öt. 🤔
2022. szept. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
20 kilót fogytam, az önbizalmam ettől semmit nem nőtt, ahhoz pszichológus kell, nem pedig kalóriadeficit. A koplalás, na az rontaná csak igazán az életminőségedet. Ha annyit eszel egész nap, mint más reggelire és napról napra gyengébb vagy, mert a tested lebontja az izmokat az életben maradáshoz, szerinted lenne energiád magabiztosnak lenni?!
2022. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

Hiába fogytam le én is az álomsúly alá, nem lett jobb minőségű az életem. Nem tetszettem annak akinek addig sem, és nem jöttek rám azok a ruhák amik irracionálisan kisebbek voltak, nem lettek kedvesebbek az emberek, egyszóval semmi jelentős sem történt, csak a sok szenvedés volt a folytonos odafigyelés miatt.

Előtte sem voltam túlsúlyos.

2022. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogynod kell, hanem formásodni, edzeni. Ahhoz viszont kell az energia, kaja.

500 kalóriával pár nap után elájulsz.

2022. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

szerintem sem fogyni kellene, hanem formásodni.

inkább járj edzeni (súlyzós edzéseket végezz + egy kis kardió) és meglátod, hogy jó alakod lesz.

2022. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
88%

Szia!

Tudom, nagyon nehéz ilyenkor, és elhisszük, hogy ez megoldja a dolgokat… de könnyű átcsapni a másik irányba. Legalábbis nálam így volt. Fogytam, és képes voltam rá végre, és megszerettem az éhséget. Aztán ez az egész kicsúszott a kezeim közül, és féltem enni, mert akkor nem leszek éhes. Végül diagnosztizáltak an0rexiával. 64 kg-ról lefogytam 36-ra. És nem ez a rossz része. Persze, a szerveknek sem tesz jót, viszont az elméd teljesen felemészti. A kaja jár a fejedben 0-24. Beszélgetések, vizsgák, és néha szex közben is. Najó, ha elég jó, akkor nem. Csakhogy a libidód is elveszik…

És igazábl azthiszem, hogy azért tetted fel ezt a kérdést, (hisz, bármikor ki tudnád magadtól is számolni) mert szeretnéd, ha valaki meegállítana ebben, mert mélyen belül te is tudod, hogy nem oldja meg a dolgokat.

- igazságszerint így ugye 900 kcal a különbség ( ha csak fekszel az ágyban, és tényleg semmit nem csinálsz) és akkor 15x7700/900=128,3 tehát elvileg 4,3 hónap alatt, de ugye mozogsz is, úgyhogy valószinű, hogy 3 és fél hónap alatt meg lenne… de ez csak elméleti ez az egész, mert ilyet nem jó tartani… ennél legalább egy kicsivel magasabb kcalt jó lenne bevinni, mert a szíved tönkremehet, a veséd, májad stb… nem megijeszteni akarlak… csak féltelek.

Nálam a slusszpoén az egészben az, hogy a nyár alatt visszahíztam 60-ra, szóval nem mentem ezzel az egésszel sokra…

2022. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább formásodnod kellene.
2022. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
2021…. 2 éve még 67kg, abban az évben meg a 34-35kg-ot nyomtam csak. Folyamatos ájulások, rosszullétek, remegés, elesések. Nem tudtam rendesen járni. A két lábam összesen nem volt olyan vastag mint most egy. Ez nem játék. 170 cm vagyok, jobb napjaimon 50 kg. Egészségesen nézek ki, vannak izmaim, de egy 2-3 kg rámférne . Igaz menstruációm és energiám így is van. Energiám nem is kevés. Na de visszatérve ‘21-re. Ne juss el erre a szintre. Gyönyörű fényes, hosszú hajkoronám volt. Na ezt kezdetben levágattam (nagyon hullott) majd még ebből is vesztettem el. A körmeim töredeztek, mindenem fájt. A szivacsos ágyban fekve is szúrtak a csontjaim. Kórházba kerültem. Ott mentették meg az életemet, kezdetben szondatáplálással visszahoztak az életbe. Onnan jött a nagy küzdelem, mert magamnak kellett a megfelelő mennyiségű (nem kevés) kcalt bevinnem. Rengeteg kitartás kell de megéri. Jobbulást☺️ (ma már egészségesebb vagyok mint valaha)
2023. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!